Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eladtam valamit és nem akar...

Eladtam valamit és nem akar fizetni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyik osztálytársamnak tetszett a túrabakancsom, így megkérdezte eladom e. mondtam egy árat amire ő azt mondta h megveszi. csakhogy nem neki kell hanem a bátyjának és meg kellene próbálnia. mondtam neki h vigye haza, próbálja fel, aztán ha jó akkor hozza a pénzt. (ez pénteken volt) hétfőn kérdezem h jó volt e a méret. mondja h igen! kérdezem hogy a pénzel mi van mondja h szerdán utalnak neki(koleszos) oké. na azóta már eltelt több mint 2 hét és mindig ezt hajtogatta hogy majd hnap majd hnap. aztán már a héten szerdán már nem is jött sulia. írtam neki fb on hívtam, de nem reagál. ilyenkor mit lehet tenni? (20 ezer Ft tal tartozik

2016. okt. 15. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress meg pár szép szál emberkét, akik kiszedik belőle a pénzt, így vagy úgy.
2016. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!