Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el egyes dolgokér...

Miért ítélik el egyes dolgokért a nőket, míg ugyanazért a dolgokért a férfiakat nem?

Figyelt kérdés
Pl gondolok arra, hogy ha mondjuk egy nő több pasival volt együtt már r**. ha egy pasi, arra ők büszkék és nem vetik meg őket. Ha egy nő több pasival kívánja a szexet, na azt már nem is minősítik, ha egy pasi csinálja, az dicsőség. Ha egy nő lene öltözetben készült képet posztol a fb-en, akkor is r**, ha egy férfi félmeztelenül mutogatja az izmait, abban sincs semmi. A férfiaknak szabad hangosan fingani, de ugyan az a pasi megjegyezte, hogy milyen undorító már, hogy előtte egy lány hangosan büfögött. Miben más, ha egy lány csinálja pl? Miért undorítóbb?

2016. nov. 4. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ismered a történetet a lakatról és a kulcsról?

Ha van egy lakat amit minden kulcs kinyit, akkor az egy rossz lakat. Ha van egy kulcs ami minden lakatot kinyit, akkor az egy mesterkulcs!

Na kb. így gondolkozik az emberek többsége. No és azt se felejtsd el, hogy a férfiak poligámok, míg a nők monogám típusúak.

A csajozós pasikat is többnyire csak a férfitársai dicsőítik.

2016. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező! Az egész kérdésedről (amellett, hogy lerágott csont), süt a kisebbrendűségi komplexus. Egyrészt nem így van. Másrészt, ha így is lenne, az azért lenne, mert a nők egyenjogúbbak :D
2016. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze, ismerem a történetet, de egyáltalán nem értek vele egyet. Az a rossz igen, hogy e legtöbb ember így gondolkodik.

És mi köze ehhez, hogy a férfiak poligámok, a nők nem? SZerintem nincs így, mivel elképzelhető, hogy vannak olyan lányok, akik inkább egy éjszakásat akarnak, nem akarnak kapcsolatot. Most őket ezért meg kell vetni?

2016. nov. 4. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A lakat-kulcs történet rendben van, de hogy a nők monogámok volnánk? Dehogy! Csak azt szeretnék a férfiak, hogy az ő nőjük - de csak az, az összes többi nem - legyen monogám.
2016. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is a férfiaknak a tökéletes nő a monogám nő, az összes többi r**anc.

De hogy te nő létedre egyet érts a történettel.. Jó nyilván nem kell egy nőnek minden nap mással lefeküdni, de hogy egy ilyen férfi egy mesterkulcs lenne.. Férfiben sem jobb, mint nővel, de ez csak az én véleményem. Más nem így gondolja.

2016. nov. 4. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem ítélem el a nőket, ha sok sráccal fekszenek le, de a sztori tényleg igaz. Egy férfi hódít, egy nőt hódítanak. Ha egy csaj 2 perc alatt bármire kapható, akkor arra nehéz azt mondani, hogy egy igényes nő. Ha egy hapsi 2 perc alatt meghódít minden csajt, akkor arra lehet azt mondani, hogy valamit tud.

A kérdés meg alaptalan. Egy férfit miért ítélnek el, ha festi a körmét, amikor a nőket nem? Egy férfit miért ér több támadás, ha csupa rózsaszínbe öltözik, mint egy nőt? Fordítva is áll az eset.

2016. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Attól, hogy fordított esetben is vannak dolgok, még nem jelenti azt, hogy a kérdés alaptalan. Nem alaptalan, ez egy tény.

Én nem ítélek el egy olyan nőt, ha odamegy hozzá egy jó pasi és nem tud neki ellenállni és beadja a derekát. Ugyan akkor az sem kizárt, hogy a lánynak tetszik meg egy pasi és ő kezd el közeledni. Ez sem egy megvetendő dolog szerintem.

2016. nov. 4. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Most komolyan azért megy a rinya, mert nem elégíthetsz ki minden szembejövőt anélkül hogy jelzőket kapnál érte? Igényszint az megvan. Hát akkor most mi lesz, tisztességesen "kell" viselkedned, hiába hajt a véred? Vagy izélsz válogatás nélkül és felvállalod, hogy ki vagy? Te döntesz.
2016. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a férfit is elítélem ha összevissza szexel mindenkivel viszont a férfiak nem érdekelnek ilyen téren szóval felőlem csinálják. Olyan nővel viszont biztos hogy soha nem jönnének össze amelyiken már sokan átmentek, elég kiábrándító a gondolat hogy hány fa...sz érhette.

és egyébként meg azért ítélik el a nőket, mert végső soron a nő döntése hogy engedi e hogy megdugják vagy sem. ha egy nő sok embernek hagyja magát az annyit jelent hogy érte nem nagyon kell megküzdeni, tehát nem is annyira értékes. Bármilyen balf...asz megkaphatta már. Az ilyen nők tényleg csak arra jók hogy megba...sszák őket, kapcsolatra nem kéne.

2016. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sztereotípiák miatt, amik az emberiség élete során úgy beágyazódtak közénk. Én sem tartom az ilyesmit igazságosnak, de minden csak felfogás kérdése.
2016. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!