Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok képes a legapróbb...

Miért vagyok képes a legapróbb dolgokért is gyűlölni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan apróság van, ami olyan szintű utálatot vált ki belőlem, hogy képes lennék megkínozni majd megölni az illetőt.


Például gyűlölöm ha valaki felkiáltójeleket használ, ha jár bulizni, ha tömegember, ha nem komoly. Tehát kb gyűlölök mindent és mindenkit. Nem zavar, teljesen jól elvagyok így, viszont kiváncsi vagyok, mitől lehet ez.



2015. okt. 7. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attol hogy komoly psziches problemaid vannak.
2015. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemrossz.
2015. okt. 7. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Megint egy gyerek, aki pszichopatának képzeli magát.
2015. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felnőtt ember vagyok koma. Tudom mi a helyzet, gyógyszereket is szedek. Valszeg ölnék is ha nemjárna érte börtön.
2015. okt. 7. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Még régebben kimásoltam excel-be a Döme László: Személyiségzavarok c. könyvében található táblázatot, ahol az érzelmi válaszoknál több helyen is szerepel a düh - talán segít megfejteni, hogy mi lehet a dolog mögött:


[link]

2015. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy másik is, ahol ugyan a düh, ill. gyűlölködés nem szerepel, de talán segít pontosítani az előbbi táblázatnál körvonalazódott képet:


[link]

2015. okt. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!