Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a kényszeres...

Mi a véleményetek a kényszeres szervező emberekről?

Figyelt kérdés
Azokról beszélek, akik nem bírják elviselni, ha egyszer az életben reggel ülnek egy helyben vagy henyélnek. Nem bírnak ki 1 napot saját magukkal, inkább szerveznek mindenféle találkozót, csak hogy ne kelljen saját magával szembenéznie.
2016. nov. 5. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívesen adhatna az energiájából egy 20%-ot és akkor én sem így élnék. Egyébként nem bírom az ilyen emberek társaságát, mert jómagam is melankolikus/elmélkedő fajta vagyok és szerintem az ilyen emberek kényszeres feltűnési viszketegségben szenvednek. Legalábbis az általam ismert ilyen beállítottságú emberek szó szerint kellemetlenül érzik magukat, ha nem figyel rájuk senki. Persze látens hiperaktivitás is állhat a háttérben.
2016. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félnek attól ami bennük van,és menekülnek.
2016. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!