Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kitudok lépni valahogy ebből...

Kitudok lépni valahogy ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Bele ragadtam ebbe az állapotba, hogy nincs semmi elfoglaltságom, semmi hobbim, iskolába járok ahol rossz tanuló vagyok, aztán haza jövök és kajába folytom a bánatom. Ugyanakkor persze a testemmel nem vagyok megelégedve szívesen sportolnék, de egyedül esélytelen és nincs kivel. Tehát ott tartok hogy nem igazán érzem magam fontosnak, nincs jövőképem se, nincsenek igazi barátságnak nevezhető barátaim és szüleimmel sem túl jó a kapcsolatunk. Sokszor voltam már olyan lelkiállapotba, hogy betelt a pohár és majdnem kifordultam önmagamból de nem nagyon jött be az se.

Kérlek segítsen valaki!


2016. nov. 6. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
akaraterő kérdése.
2016. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kell valami, ami motiváljon, hogy legyen célod és Tegyél érte. Például még tanulsz, de később gondolom te is szeretnél egy jó munkát kapni, ahhoz pedig tanulni kell, majd jó helyre kerülni. Ezért ki kell találnod, mivel foglalkoznál szívesen felnőttkorodban, és úgy alakítanod az életed, hogy ahhoz közeledj.

Egyébként ez még nekem is gond, mindig azon agyalok, hogy mi legyek. :D


A másik ötletem pedig, hogy keress valami hobbit, szabadidős elfoglaltságot. Lehet ez akár sport is, csak találd ki melyik sport vonz a legjobban téged.

Írhatsz magadnak "napirendet" is, amihez tartod magad, így nem fogod elpazarolni az idődet. Ha például minden este összeírod, hogy másnap miket szeretnél csinálni, könnyebben vágsz bele a teendők végrehajtásába. Persze ne Írj túl sok dolgot egy napra, csak annyit, amennyi biztosan teljesíthető, így minden nap végén lesz egy kis sikerélményed, hogy megcsináltad. :)

2016. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!