Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott rántott halat...

Fagyasztott rántott halat kitudok sütni valahogy olaj ill zsiradék nélkül? Sütőben pl?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor fel kell engedni, vagy fagyottan?
2014. jan. 9. 21:32
 1/6 anonim válasza:

igen, a sütöben.

de keress vajat vagy olivaolajat a hazban, hütöben. vagy zsirt. vagy kerj a szomszedbol. a sütöhöz nem kell zsir, tedd a racsra, de vigyazz, le ne egesd.

2014. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sütőben a mirelit rántott hal szerintem szörnyű lesz, de egy teflonserpenyőben gyakorlatilag zsiradék nélkül is megpróbálhatod megsütni...még mindig jobb, mint a sütő, ahol sokkal lassabban melegedne fel.
2014. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na akkor lehet mást főzök holnap. Van itthon olaj, nem az a baj hogy nincs, csak a férjem nem szereti az olajos kajákat, a zsírosat főleg nem, a halat viszont megeszi, de csak panírozott van. Rántott csirkecombot csináltam már tepsiben, de az ugye nem volt fagyott, nekem fura volt, de valaki esküszik rá. Ha esetleg valakinek lenne még ötlete, írjon :)
2014. jan. 9. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán meg lehet csinálni a panírozott halat a sütőben is, tegnap én is azt csináltam, a Frosta/Iglo stb. halak dobozán rajt is van, hogy sütőben is el lehet készíteni. (Én sem szeretek olajban sütni, kicsi a lakás, nehéz kiszellőztetni.) 230 fokon negyed óra alatt átsül, én néha rakok mellé a tepsibe krokettet vagy steak krumplit, azt sem olajban sütöm, de így is átsül, nem esik szét, finom is. Hajrá! :)

2014. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és fagyos állapotban kell a sütőbe tenni.

Ha légkeveréses a sütőd még jobb! Úgy hamarabb elkészül.

2014. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lesz szörnyű sütőben. Sokkal finomabb, mint olajban, hát még hogy zsírban...


Egy kevés olívaolajjat vagy olvasztott vajat spriccelj rá a sütőben, de tényleg csak minimálisat. Még hidegen tedd be, és nagy hőfokon, lehetőleg légkeverésesen süsd.

2014. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!