Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik bármilyen okból kifolyólag egyedül maradtak, barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Mit csináltok szabadidőtökben? Nem érzitek magatokat magányosnak? Ha van párotok, ő hogyan tolerálja? Az elején nem nézett titeket defektesnek?

2016. szept. 24. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincsenek barátaim (pár netes ismeretésget kivéve)

Suliban részben kiközösítettek, meg soha nem is voltam egy barátkozós típus, jobb szerettem egyedül, a saját kis gondolataimmal ellenni. Meg nem is vágyom a nagy társasági életre, jobb szeretem a nyugalmat.

Szabadidőmben itthon vagyok, pihengetek, gépezek, vagy elfoglalom magam valami mással, illetve családdal vagyok.

Náéha van hogy magányosnak érzem magam, bár ezt inkább csak a szerelmi részen, na meg hogy ezzel az életstílusommal nagyon nehéz barátnőt találni, mivel nincsen se szociális köröm, nem járok bulizni sehova.

Egy kapcsolatom volt eddig, netről jött össze, őt nem zavarta, amíg kapcsolatban voltunk, de végén már nem igazán tetszett neki, (sajnos elkövettem azt a hibát, hogy ki akartam sajátítani) aztán szakításkor a fejemhez vágta, hogy nem hagytam neki elég teret, meg hogy antiszociális vagyok :/

2016. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Én sajnos teljesen egyedül maradtam. Feleségem otthagyott, azóta egy barátnőm is. Barátaim nem foglalkoznak velem. Szabadidőmben vagy sportolok, vagy rommá gyógyszerezem magam, és próbálok kiszakadni ebből a szürkeségből. Vagy berúgok. Két végén égetem a gyertyát. De nem érdekel. Ha azt mondanák, hogy van x betegségem, és van vissza pl egy hetem, az sem érdekelne különösebben. Egyébként meg a környezetem úgy általában defektesnek tart.
2016. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Meg időnként ku**ázok is. #2
2016. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Ujujuj, rengeteg mindent. Több szakma is érdekel. Azért maradtam egyedül, mert én kamaszkoromban éltem ki az egyetemi éveimet. Ittam, csavarogtam, lógtam, belekeveredtem dolgokba. Ekkor az osztályfőnök a legjobb barátaimnak azt mondta, ne barátkozzanak velem, mert elrontom őket(erre büszke vagyok:). Aztán egyetemen keményen ráhajtottam a mesterségemre, míg mások iddogáltak, kefélgettek. Akkor maradtam egyedül. De bekerültem a legjobbak közé. Konferenciákra, koncertekre járok, tanulok, túrázom, idegenekkel beszélgetek más híján, olvasok, írok, biciklizek, tervezgetek, lakotául tanulok, zenélek, zenét hallgatok, zenét írok, rengeteg minden. Ma gondoltam el, hogy lehetnék valakivel olyan boldog, mint egyedül?

Leszarom, hogy mit gondolnak rólam. Néha lehet látni, ahogy végigszáguldok a városon és torkom szakadtából Queen számokat énekelek.

2016. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Itt vagyok kapitány, barátok nélkül beszélgető partner és egyéb nélkül. Pipa, pipa, pipa. Hát szabad időmben melo után fürdők eszek és beülök a gép elé (GYk, böngészgetés stb) aztán alvás. Így hétfőtöl csütörtökig tökéletes mókus kerékben vagyok ekkora nem sokat csinálok egy átlagos napon csak ha valami közbejön. De hétvégén péntek szombat vasárnap már eltudok menni edzeni ez napi 2óra 8órát alszok valamikor szoval 14órát kéne elütnöm. Hááááát vagy dolgozok még mert valaki megkér rá vagy sétálgatok céltalanul nézelődök és ennyi. Multkor kacsákat etettem és figyeltem vagy egy óráig. Aztán haza mentem enni. És eközben azon gondolkoztam h ennél csinálhatnék jobb dolgot is valakivel, de hát nem. Magányosnak? háááát azt nem monda...... DE BORZALMASAN :( :( :( :(. Már nincs így teljes a kép. Az elején a közepén a végén de nem is volt teljesen komplett. De majd csak lesz valahogy elöbb vagy utobb. De az is lehet hogy egyszer elegem lesz mindenből összepakolok és elmegyek máshova és megprobálok kezdeni magammal valamit. Addig is tengődöm és GYK-zok és irogatok válaszokat, és üziket hogy úgy érezzem hogy valakivel beszélek és elhitessem magammal hogy nem vagyok egyedül.
2016. szept. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát nekem meg nem is kellenek barátok.Nincs bennük bizalmam.Most is csalódtam az eggyikbe.Azt utálom hogy én többet teszek bele de semmit nem kapok belőle vissza.Sokan keverik a barátokat az ismerősökkel is amúgy.Sokan már barátnak mondják a másikat ha elröhögnek egész nap.Pedig a bizalmok múlik meg hogy ott van ha kell...
2016. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nem igen unatkozok,intovertált vagyok úgyhogy elvagyok egyedül.
2016. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kerékpár, olvasás, renbdentRtom a lakást, főzök finomakat! 30 f
2016. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 25. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha úgy vesszük,én teljesen egyedül vagyok barátok nélkül.Több,mint 12-szer költözködtem életem során.3 városban is laktam.2 ovoda.3 általános iskola.még gimnáziumban is kettőbe jártam.A sok költözködés miatt nem sikerült barátságokat kötnöm.Pedig hála istennek nem volt gond soha a beilleszkedéssel.mindenhol szerettek.a sok környezet változás miatt,megkellett tanulnom beilleszkedni újabb és újabb közösségekbe.egyébként én tökre élveztem,hogy ennyi helyen laktam.élveztem,hogy sok embert megismertem.Ha valahonnan elköltöztem akkor onnan tovább léptem,soha senkivel nem tartottam utána a kapcsolatot.jöttek új emberek.de aztán nem rég rájöttem,hogy hiába szerettek mindenhol az emberek.nincs egy barátom se a közelemben.családi életem se valami mesés.szüleim elváltak 7 éves koromban majd 14 éves koromban újra összejöttek és összeköltöztek.hát az maga volt a pokol.....de hála isten hamar szétmentek.anyámmal lakom.testvérem nincs.apám együtt lakik a nőjével meg annak a 2 fiával.én meg itthon kuksolok egyedül.kb havonta 1-2szer látom apámat.anyám meg haza se jár.

19/L

2016. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!