Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon lehangol egy csaj....

Nagyon lehangol egy csaj. Olyan rossz kedvem lesz a puszta jelenlététől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan javíthatok ezen? Nem tudom őt elkerülni, nem mindig megvalósítható. Az okát sem tudom, ez egy éve tart.

2016. okt. 20. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismered őt jól? Tudod miért ilyen? Osztálytársad? Munkatársad? Hány éves? Család? Kicsit kevés az info.
2016. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen okból?


Jól néz ki és nem kaphatod meg, vagy pont hogy idegesítő, csúnya, negatív kisugárzása van, stb?

2016. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Crisopher ***** válasza:
Nem sokat mondtál. Csak annyit, hogy van egy csaj, akitől rossz kedved lesz. De hogy miért, meg hogyan, meg mi váltja ezt ki, arról semmit. Így elég nehéz tanácsot adni, mert még elképzelni sem tudom, mi lehet.
2016. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Csak fizikai testét ismerem, és a hangját; kicsit a jellemét, ami kritikus. Egyébként láttam már a szerethető oldalát is. Fura dolgokat ejt ki a száján, nemhogy lányhoz, de nem egyezik a fizikai megjelenésével. Olyan frusztrált csaj, kicsit idegbeteg. Boldogtalan.

Szomszéd, húszonvalamennnyi éves.


2# Nem csúnya, olyan átlagos lány. A kissúgárzása szánalmat indukál bennem, valamiféle megmagyarázhatatlan együttérzést, sajnálatot.


3# Ja, nem ébreszt bennem felemelő, vagy közömbös érzéseket. Talán emlékeztet valakire, egy gesztusa, vagy ahogy néz, mozog. Az arca. Valami ilyesmiről lehet szó.

Csak nem értem, miért kell állandóan látnom őt. Igazából a vele kapcsolatos érzést szeretném egészséges mederbe terelni, hogy ne a rosszkedv uralkodjon el rajtam.

2016. okt. 20. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szomszédod. Ez van. Foglalkozz a saját életeddel, ne azt a másik csajt lesd. Tök jó hogy kibővítetted, de tudod miért ilyen? Nem. Akkor? Hagyd békén, te balra, ő arra, semmilyen kapcsolatod nincs vele. Saját élet.Töltsd ki azt, és egyből nem lesz időd másikkal foglakozni.
2016. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 oké, elköltözök.
2016. okt. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!