Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha már nagyon...

Mit csináljak, ha már nagyon rosszul érzem magam mások véleménye/viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 16:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindenkit szépen kérek, hogy értelmes/segítő válaszokat írjanak, nagyon nincs kedvem a viccelődésre.
2016. nov. 7. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Kik azok a mások? Veled szemben fogalmaznak meg véleményt? Kicsit írhatnál bővebben, mert így nem lehet segíteni.
2016. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyakori valamiért törölte a kimentem. Igen, rólam, anyáznak, mindig beszólogatnak (tényleg mindig), ha valami ciki történik velem, az egész sulinak kikürtölik, stb..
2016. nov. 7. 18:53
 4/8 A kérdező kommentje:
*kommentem*
2016. nov. 7. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a te viselkedésed miatt ilyenek? Hogy te csinálsz valamit ami miatt folyton beszólnak?
2016. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Én az én világon nem csináltam velük semmi rosszat!
2016. nov. 19. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Rokonok vagy barátok vagy idegenek szólnak be?

Amúgy velem a rokonaim mindig gúnyolódnak, ők viccnek veszik, de nekem fáj...

Ha ismerősök szólnak be, mond el nekik hogy miért csinálják ezt vagy szólj vissza.

Ha idegenek akkor ne vedd fel, mert ők azok akik csak messziről "ugatnak"

23 L

2016. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyent itt is előszeretettel csinálnak a szemetek, ugyhogy a lehető legjobb helyre jöttél.
2016. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!