Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon lelkiismeret furdalásom...

Nagyon lelkiismeret furdalásom van mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy páran ezen röhögni fogtok mert ez másoknak tudom semmiség de én nagyon a szivre veszem.. tehát az történt hogy ma hazafele menet át kellett mennem az úton ahol nem volt zebra.. barátnőmmel voltam és én szépen szétnéztem de az egyik irányba nem láttam el mert ott parkolt egy kocsi.. fondoltam nem jön semmi elindultam menőbe... de mikor az út közepéhez értünk lattam hogy jön egy autó és őrülten dudál.. (nem nem halt meg senki) én mint egy hülye beszóltam neki hogy "állj meg tesó" és ezt ordítva míg ő folyamatosan dudált.. a barátnőm csak futott utánnam.. ez után végre a járdához értem és azt hittem szénné égek (ezt az egészet egy fiu is látta akinek bejövök.. vagyis bejöttem eddig mostmár nemhiszem..) nemtudom hogy mkért ordítottam a sofőrre ez akkor pillanatnyilag csak úgy jött reflexből.. tudom hogy neki volt elsőbbsége.. tudom hogy mások ezt félvállról veszik de én szerintem aludni se fogok tudni ettől ezért is írtam ide ki hogy megtudjam ti mit gondoltol erről.. tudom hogy hibáztam és tudom hogy nem kellett volna ordítanom de annyira gyötör a lelkiismeret furdalás hogy az valami hihetetlen.. 16/L

2016. nov. 7. 18:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a hosszú fogalmazásért és a helyesírási hibákért..
2016. nov. 7. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tettél semmi rosszat, nem is értem. Ha emiatt nem tetszenél a pasinak, akkor nem neked való. S ne vedd már úgy, mintha életed legrosszabb döntését hoztad volna.. : "Hibáztam..."
2016. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanmar! Nemtortent semmi kulonos ;)
2016. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NudliHercegnő ***** válasza:

Tokajban megtörtént valós eset:

Sétáltam a barátnőmmel a járdán. Egyszer csak azt vesszük észre, hogy megy két részeg srác az úton keresztbe, közeledik feléjük egy kamion. Erre ezek, ha lehet, még lassabban támolyognak, a kamion vad fékezédbe kezd, és ezerszer dudál, mire pont megáll a srácok előtt pár méterrel, akik csak nem akarnak arrébb menni. Ekkor a sofőt, mikor megunja a dudálást, kiordít az ablakon: DUDAAA! DUDA!

Erre a srácok: TE VAGY A DUDAAA!


Ehhez képest a te sztorid nokedli:D

2016. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát utolsó a tiédben semmi nincs konkrétan, csak 2 részeg, akik majdnem meghaltak.

Kérdező lépj túl rajta, kicsit gondolom megijedtél, lehet azért orditoztál, de semmi rosszat nem tettél és nem történt. A barátnőd am mit csinált, utána mit mondott?

2016. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ő csak röhögött és mondta hogy ezt tényleg nem kellett volna..
2016. nov. 7. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahogy kénytelen leszel elfelejteni, vagy próbáld meg te is viccként kezelni, ha valaki felhozná. Amúgy tényleg eléggé "beégetted" magad, de ennél nagyobb problémád ne legyen az életben. :)
2016. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a termeszetem, egyszer nagyon beszoltam egy sracnak es utana izeltem h nem kellett volna meg stb..

17L

2016. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!