Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hogy nem akadt ki miattam...

Hogy hogy nem akadt ki miattam ennek a lánynak az apja ezek után? Lent.

Figyelt kérdés

Tehát találkoztam egy csajjal tényleg egy normális/szerény lány nem mostanában találkoztam ilyesmivel. A lényeg az, hogy a végén haza kísértem és én hülye állat a házuk elött hát valahogy kihúztam belőle *nagy nehezzen egy csókot meg felvettem az ölembe mind ezt úgy, hogy a kapuban várta az apja (nem láttam, mert sötét volt).


Tehát lényegében látta az egészet, és hát ilyen kb 2 méteres fószert kell elképzleni meg olyan 120 kg komolyan mondom azt hittem hogy nem nagyon kell élve innen elmennem sem. És akkor mondja a csaj "mutatkozz be neki, de gyorsan, ha kérdezi hogy a barátom vagy e mond hogy igen" hát mondom jólvan oda megyek hozzá és életemben nem találkoztam ilyesmivel.


kezet fog velem, majd normálisan elmondom neki hogy tetszik a lánya stb (igaz majdnem beszartam közben), de próbáltam úgy csinálni, hogy ne látszon. A vége az volt ,"hogy örülök hogy megismertelek következőbe iszunk egyet" :D Mondom mi a f**s komolyan én a helyében nagyon elrendeztem volna magamat, ha értitek mire gondolok.


Komolyan azt sem tudtam, hogy ez most tényleg megtörtént e vagy egyáltalán hogyan egy első randin.

Most komolyan szerintetek miért nem csapott le, vagy legalább miért nem mondta el a mihez tartást?:D Apáknak a véleményét is várom :D 24f



#jkjkjk
2016. nov. 8. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 24F éves vagyok, de olyan szintű gyerekességet vélek felfedezni az írásodban mintha egy 16 éves írta volna.


Az apa beletörődik, és bele is kell törődnie hogy a lánya egyszer valakivel (vagy addig is valakikkel) összejön. Lehet ő is ugyan ilyen volt. Most azért mert "2 méteres fószer" nem kell tiltania a lányának hogy legyen barátja.

2016. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit kellett volna csinálnia?

Nem dugtad meg a lányát.

Egyébként nagyon is okosan csinálta. Ha balhézott volna, akkor a lánya haragudna rá, titokban találkozna veled. Így legalább tudja, hogy merre jártok. Jóban lesz veled, odaszoktat hozzájuk, így rajtatok tudja tartani a szemét. :)

De mondjuk ennyi idősen erre már te is rájöhettél volna :)

2016. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen alapesetben ez a normális, de eddig azt hittem hogy ez csak legenda :D az ilyesmi...
2016. nov. 8. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jövő nyáron vágjátok a fát télire, és látod, hogy az ördögi vigyor mellett valami megcsillant a szemében, miközben egy hatalmas fejszét tart a kezeiben... ROHANJ!
2016. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az első vagy, aki felpróbálta a lányát... mit akadjon ki minden második héten.
2016. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!