Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aljasság, ha nem írok vissza...

Aljasság, ha nem írok vissza egy (valószínűleg) depressziósnak?

Figyelt kérdés
Rámirt valaki, a nickneve egy antidepresszáns, vagy nyugtató, valami ilyesmi. Én meg úgy gondolom, hogy akinek ennyire ekörül forog az elméje, az csak kolonc lenne a nyakamon, keres magának egy gyenge embert akire ráakaszkodhat és panaszkodhat rendszeresen. Gonosz dolog nem kivárni ezt, hanem egyből ignorálni?
2016. nov. 8. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismered aki rád írt?
2016. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem, ha ez a helyzet akkor az semmikeppen nem aljassag.


Szerintem azzal van a baj hogy te mar levontal kesz kovetkezteteseket es van egy kialakult velemenyed, anelkul hogy tudnad hogy mit akarhat vajon az a szerencsetlen. En igyekszem az emberekrol a jot feltetelezni alapesetben, aztan nyilvan ha ennek az ellenkezoje derul ki akkor nem szegyen sajat magad vedelme erdekeben lepeseket tenni.

2016. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem ismered és nem akarsz vele ismerkedni nem "kötelező" visszaírni.
2016. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha antidepresszáns a nickneve, akkor ő nem depressziós, hanem segíteni akar a depressziósokon. Kérdező te diszlexiás vagy?
2016. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

A nicknév akármi lehet.

Én is regisztráltam már valahova gyógyszernévvel, mert nem jutott hirtelen eszembe semmi jobb (és épp meg voltam fázva), attól még nem vagyok gyógyszerfüggő.

Ide is regisztrálhatsz "Öngyilkosleszek" névvel, attól még te tudod, hogy csak hülyeségből választottad ezt a nevet.


Inkább gyerekes az, hogy te egy nyamvadt nicknévből már ilyen szintű következtetést vontál le. Egyáltalán nem biztos, hogy depressziós.

2016. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne visszaírni bárkinek is, akit nem is ismersz és csak úgy random rád írt?
2016. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

(másik 83%-os vagyok)


Ha ez lenne, az nem aljasság. Viszont az mindenképpen az, hogy egy sima nick-ből, ami tulajdonképpen akármi lehet, ilyen messzemenő következtetéseket vontál le, és már rögtön ilyen vélemény alakult ki benned az illetőről, amikor még nem is ismered. Nekem voltak erős depressziós ismerőseim, nem egy közülük antidepresszánsokat is szedett. Ennek ellenére egyik sem panaszkodott soha, sőt, inkább magukba voltak valamelyest fordulva, nemigazán keresték idegenek társaságát.

Szóval én a helyedben nem ítélkeznék ilyen hamar. Simán lehet, hogy valaki csak azért választja felhasználónévnek valami gyógyszer nevét, mert jól hangzik. Az is lehet, hogy gyógyszerész az illető, vagy annak tanul. Vagy épp nem jutott eszébe más. Kismillió oka lehet. De visszakérdeznék: neked hogy esne, ha kitalálsz valami gagyi felhasználónevet, ami nem igaz, és látatlanban ez alapján ítélnek meg téged totálisan? Aztán vissza se írnak neked, mert tuti ilyen-olyan-amolyan vagy. Szerintem te sem ugrálnál örömödben.

2016. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az egyik oldalon Gasai Yuno-s nicknevem van, mégse vagyok pszichopata. Szóval igy ismeretlenül, a felhasználóneve miatt köcsögség rögtön elitélni szerintem.
2016. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem te vagy az Anonym Drogambulancia vezetője, akkor annak írsz vissza, akinek akarsz.
2016. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gonosz vagy! Ilyet még én se mernék csinálni.
2016. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!