Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálta ezt a lány? 18-F

Miért csinálta ezt a lány? 18-F

Figyelt kérdés
Gólyatáborban voltam a hétvégén, első évesként és megismertem egy 21 éves másodéves lányt akinek van barátja, e mellett én nem vagyok egy nagy nőcsábász, még kapcsolatom sem volt eddig, ehhez képest felszedtem ezt a csajt (smároltunk, flörtöltünk) a táborban megrendezett bulin, igaz ittunk egy keveset mindketten. Sokat beszélgettünk is és kiderült hogy megfigyelt párszor a tábor során szóval valószinüleg felkeltettem az érdeklődését. Szeretném ha elmondanátok hogy miért tette ezt a lány, mert ő csókolt meg táncolás közben, e mellett sokat puszilt és hozzám bújt sokszor a tábor során, miközben neki komoly kapcsolata van? (És mielőtt itélkeznétek, nem k.rvás egyáltalán, sőt nagyon aranyos és rendes lány)

2016. nov. 8. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy unalmas a kapcsolata vagy nem túl fényes. Az is meglehet hogy nem nagyon bírja a piát, viszont lehet hogy csak szórakozni akart az első ok miatt. De lehet hogy ártatlannak néz ki és kedves viszont nem az a hűséges típus. De lehet hogy csak azt mondta hogy van egy komoly kapcsolata viszont igazából egyedülálló és próbára akar tenni hogy ki mersz-e kezdeni vele ezután miután ő is megtette veled :D
2016. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%
Ártatlan lányok nincsennek, aki azt állitja hogy o az, akkor.valoszinu meg nem volt jo partnere:)) Élvezte a tábort, lehet nincs rendben a kapcsolata,
2016. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Facebookon láttam hogy van barátja, van vele képe is és a barátjának ki van irva, hogy kapcsolatban van vele viszont a csajnak nincs kiirva.
2016. nov. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!