Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány elutasított utána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elutasított utána miért akar velem időt tölteni, bizalmasabb dolgokról beszélni? (Korábban nem csinálta ezt)

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet azóta megváltozott a véleménye de lehet mint egy bizalmassal úgy szeretne veled beszélni.
2016. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nicy0518 válasza:
Fontos neki a véleményed!!! Ez több ok miatt is lehet!!! Erre csak ő tud neked pontos választ adni
2016. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: Össze van zavarodva, és szeretne jobban megismerni, mielőtt esetleg összejöttök


2. lehetőség: Nagyon jó barátnak tart, fenn akarja tartani a kapcsolatot.

2016. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet h azóta megtetszettél neki
2016. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azért nem értem, mert az elutasítás előtt én kerestem az ő társaságát és most ez pont fordítva van.
2016. okt. 22. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnél, de majdnem a legtöbb lány ezt csinálja ilyen helyzetben. Elvileg olyan "véxelmező szerepbe léptél". Meg ezek után lehet úgy érzik, hogy már nincsenek titkok a fiúval, megbízhatnak egymásban.


De persze az is lehet azóta tetszel neki, nem állítom egy percre se, hogy értem a lányokat. :D

2016. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*védelmező


Hupsz

2016. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi a neved?Egyik baratomnak is ez a baja lehet te vagy az
2016. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Berakott a friendzoneba.
2018. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!