Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, félreértenétek...

Lányok/nők, félreértenétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy iskolában/egyetemen/munkahelyen van egy fiú/férfi, akit még nem láttatok, nem hallottatok róla, nem ismeritek, de neki valamiféle segítségre lenne szüksége és hallotta, hogy ti jók vagytok abban, amiben kéne a segítség, ezért írna nektek/leszólítana titeket.


Mennyire valószínű, hogy elkezditek elemezni a helyzetet és arra a következtetésre juttok, hogy biztos csak valami ürügy kellett neki ahhoz, hogy írjon/leszólítson, mert bejöttök neki?


Hasonló helyzetben vagyok és nem szeretném, hogy egy egyszerű kérdésbe többet lásson a lány.


2016. nov. 8. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ennyibe nem képzelnék bele semmit. Ha a segítségnyújtás után még más ürüggyel is keresne, akkor már elgondolkodnék.
2016. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egyértelműen megmondja, hogy azt hallottam te ebben jó vagy, kérlek segíts, aztán megköszönné és nem keresne, nem tartana fel, azon nincs mit félreérteni.
2016. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, én arra gondolnék, hogy ha tudok segíteni, akkor a lehető legjobb tudásom szerint segítek.

Az, hogy mi úton talált meg, annyira nem is érdekelne.

Örülnék, hogy mások úgy látják, hogy értek hozzá és bátran jönnek segítségért, mert ez azt jelenti, hogy megbíznak bennem, hogy úgy segítek nekik, hogy jó legyen neki.

2016. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!