Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem a helyzetet?...

Hogy kezeljem a helyzetet? Mivel tudnék visszavágni, vagy megvédeni magam? TÖBBI LENT 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki mindig beéget az iskolatársaim, tanáraim előtt. Semmi rosszat nem tettem ellene, mégis mindig szégyenbe hoz. Rengeteget sírok emiatt. Ma azzal jött nekem, hogy mostanában sok mindent megtudott rólam. Kérdeztem, hogy mit? Erre azt felelte, hogy majd megtudom mindenki előtt. Nagyon bánt ez engem. Mit tudnék neki mondani, hogy fejezze be? Nem csak velem ilyen rossz indulatú, sok mindenkit gáz helyzetbe hoz.
2016. jún. 23. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan vágd pofán. Lehet legközelebb kétszer is meggondolja....
2016. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

A múltkor lepontoztak azért, amit az egyes írt, szóval akkor itt egy másik ötlet.

Te is tudj meg róla dolgokat, aztán zsarold meg, ha nem áll le, te is beégeted mindenki előtt.(Mindenkit lehet zsarolni valamivel, csak meg kell találni azt a bizonyos érzékeny pontot.)

2016. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Deniel9 ***** válasza:
65%
Szerintem felesleges az ilyen dolgokon sírni. Megértem hogy lány vagy és rosszul esik de ha szarba se veszed azt a fiút hidd el hogy jobban idegesíteni fogja a dolog és egy idő után így is-úgyis abba fogja hagyni, az előttem lévőre meg ne hallgass ha te is visszaszólsz neki meg ilyenek akkor mi tesz téged különbé tőle? Semmi. :)
2016. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szolj az igazgatonak, szuleidnek.
2016. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:

Csak mosolyogj mindenen és helyeselj. Akárminél. Olyan sejtelmesen,mintha valamit tudnál,ami miatt pont letojod ezt.

Ha jól csinálod,megkattan majd.

2016. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fú, de megverném az ilyet...

Visszavágni lehet, hogy úgy tudsz, hogy te is beégeted, de ezt nem biztos, hogy könnyű, igazából meg jól pofán kéne vágni.

Remélem sikerül valamit kitalálnod, kitartást!

2016. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 3# asra ne hallgass hulyesegeket beszel, ezzel csak a gyava emberek szoktak takarozni. Ha hagyod magad es latja hogy nem csinalsz semmit felbatorodik es megkemenyebb dolgokat fog veled muvelni.Ne szolj se a szuleidnek, se a tanarnak mert spicliskedesnek vehetik, es a lenyeg itt pont az lenne hogy te magad allj ki magadert. Ha ezt nem tanulod meg fiatalon, egesz eletedben el fognak nyomni.

Engem gimiben a fius ruhaim miatt csufoltak a lanyok (a fiukkal jol kijottem) kb ket hetig turtem aztan elpattant az agyam es olyat csinaltam a csajjal hogy birosagi ugy is lett belole. Nem irom le mi volt az de azota a lany ha engem meglat reszketni kezd mint a nyarfalevel. De mondhatok mas esetet is, nyaron regebben mentem military taborba, ott az egyik fiu szemelt ki maganak, az elso megjegyzese utan nekimentem, aztan erdekes modon beke lett. Persze olyan is volt amikor engem hagytak helyben es vertek meg, de nem erdekelt mert kialltam magamert es akkor is kivivtam a tiszteletet. Ha nem allsz ki magadert nem fognak tisztelni, es sajnos ez tortenik. Dontsd el mi a rosszabb, par oras fizikai fajdalom, vagy egy egesz eleten at tarto lelki fajdalom?

2016. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom hogy készíts egy elektromos sokkolót. Egyszerűen veszel egy vagy több magasfeszültség generátort amiket egy gombot közbeékelve rákötsz a megadott elemre és az egészet egy kis boton rögzíted. Fontos hogy olyan méretű legyen hogy meg bírd vele bökni de elkapni és eltörni ne tudja. Utána menj oda és sokkold vele agyon.
2016. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet bejossz neki azert csinalja, emlekszem a mi idonkben ha tetszett egy lany jol elvertuk esetleg eltortuk a karjat. A felesegemet is igy ismertem meg , egy munka helyen dolgoztunk es nekem nagyon tetszett szval kezdemenyeztem, felre hivtam es eltortem az orrat. Remelem tudtam segiteni:)
2016. jún. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!