Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudjam magam megfékezni?

Hogy tudjam magam megfékezni?

Figyelt kérdés

Néha ha nagyon dühbe gurulok, akkor muszáj mondogatnom magamban,hogy "nem ölök meg senkit". Egyszerűen ha ideges és dühös vagyok, akkor elborul az agyam, és mindig olyan gondolataim vannak, amiket később megbánok. De akkor....akkor nem..

Mit tegyek? Ez csak a kamaszkor velejárója? Vagy ez csak rosszabb lesz, amikor növök?



#tini #Visszafogni magunkat #Ölési szándék
2016. nov. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez emberi nem gondolkodás velejárója.

Rakd magad egy magasabb nézőpontba.

Tudd, te csak jót akarsz és ha ezt teszed, minden lehetséges módon csak rosszabb lesz helyzet és pusztítod magad.

Írj rám segítségért.

2016. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor én vagyok ideges,űtöm a falat,aki szembe jön velem azt is,Sőt az is előfordúlt már hogy leszurtam magam,csak egy egyszerű fikáért.


Aztán ha orvóshoz ne mennyek el,akkor idáig tuti vagy böri lett volna vagy,olyan hely ahova halott emberek mennek.


Aztán három év psziológus és teljesen egészséges vagyok.


Inkább menny orvóshoz,mert ha egy olyant csinálsz akkor sitre tesznek,és mit ér az ember élete ha sitten van,(semmit),egy nula vagy bent,Ott aztán azt kell csináld amit a rabok mondanak,tudod mit nem kell részletezzem.


Ha nem változtatsz magadon,te is megnyomod a börit,ahogyan én),és ha vissza gondolók mien volt bent,Inkább égtem volna a pokolban.


Ajánlom a tököli börtön cimű filmet,ha végig nézed helyre térsz majd.

2019. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok) irjál rám privibe.
2019. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!