Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ez mennyire gáz?

Mit gondoltok, ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, akinek nem megy az ismerkedés, és nem sok tapasztalata van benne. A problémám az, hogy ha tetszik egy srác, akkor átmegyek tinibe. Ez azt jelenti, hogy beszélgetésnél szó szerint beremeg a lábam és a hangom is, elvörösödöm, kínosan viselkedem és alig merek a szemébe nézni a srácnak. Egyébként semmi gondom a másik nemmel, elbeszélgetek velük, de ha az említett helyzet áll fent, akkor nem tudom azt helyesen kezelni. Ez végett már ijesztettem el jelölteket, de nem szeretném ha ez többször előfordulna. Mit tehetnék, hogy ez változzon? Mennyire ciki ez ennyi évesen?

2016. nov. 11. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem gáz, és az nem baj, meg nem ciki hanem cuki :DD

i.rhatsz:D

2016. nov. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
84%
Ne aggódj az igazit még elzavarni sem tudod majd. Nem futamodunk meg olyan könnyen ha igazán bejön valaki.:D Türelem, eljön majd a te párod is.
2016. nov. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy? Amúgy tényleg cuki. Jobb mint a "kicsi szemem kinyílt és úgy viselkedek mint valami rossz ribi" típusú csajok :)

Szerintem ezzel semmi gáz.

2016. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
lesz itt neked annyi beteg jelentkező,hogy csak na.a legtôbbjének itt az sem számít ha a protkója rezeg valakinek nemhogy a lába😂
2016. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__82223..


Olvasgass itt (maga a kérdés is megér egy misét), talán egy kicsit segít.:-)

2016. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)


#5: És megint elszabadult egy elmebeteg :)

2016. nov. 11. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem gáz, inkább aranyos ha ilyen egy fiatal lány szerintem! Add magad mindig, mások már úgyis foglaltak! ;)
2016. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!