Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mJn6bTE6JO4

Nyugtassatok meg, hogy csupán YT-ozással nem lehet ennyi pénzt keresni és csak egy unatkozó olajsejk fiáról van szó. Amikor ehhez hasonló videókat láttok (vagy akár a való életben szembesültök) ilyen gazdag (vagy kevésbé gazdag) emberekről, akkor mi az első dolog ami eszetekbe jut?



2016. nov. 7. 12:44
 1/9 anonim válasza:
Most adtal neki reklamot..
2016. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen valszeg a szülők is gazdagok de annyira nem tűnik hülyének a gyerek sem, valszeg bevették a jól menő családi bizniszbe.
2016. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szegénynek pont annyi esze nincs mint amennyi pénze van :D egyrészt szánalmasnak tartom hogy felvág azzal hogy neki mennyi pénze van meg milyen autója, másrészt sajnálom hogy ennyire buta. körülbelül ennyi a véleményem róla, különösképpen nem érdekel, csináljon amit akar, ő élete :)
2016. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából youtubeozással nagyon jól lehet keresni, még akkor is ha csak a videókból befolyó összeget nézzük, de a youtube által szerzett hírnév is jövedelmezhet több féle módon is. Igazából szerintem nem felháborító hogy a youtube-al ezt el lehet érni, mert sok youtuber igenis sokat dolgozik, még ha a videókból nem is ez látszik, rengeteg háttérmunka van minden videó mögött. Szóval aki a filmszínészekre nincs kiakadva meg a zenészekre annak a youtubeosokra se kéne kiakadni így egészében. Sok videó meg lehet hülyeség, de ha embereknek jobbá teszi a napját, akkor szerintem nincs azzal gond. Arról nem is beszélve hogy sok youtubeos jótékonykodik a pénzéből.
2016. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De lehet ennyit youtubozással keresni. 100 milliós vagy milliárdos havi nézettség kell hozzá, lehetőleg amcsi nézőkkel. De akkor sem a konkrét reklámmegjelenítésből lesz pénzed, hanem a szponzorált tartalmakból.
2016. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 millió feliratkozó. Az egy ötöd Magyarországnyi néző. Az azért már tud reklámbevételt termelni. Hogy mennyit, azt nehéz lenne megtippelni, de szerintem havi szinten hatszámjegyű összeget, de lehet, hogy többet. Ha pedig nincsenek egyéb kiadásai, belátható időn belül összegyűlhet rá a pénz.


Egyébként miért kéne azon felháborodni, ha valaki a reklámbevételből gazdagszik meg? Oké, van az a kategória, aminél tényleg kinyílik a bicska a zsebben (gondolok pár igénytelen iszákos magyar ingyenélőre), de jelen esetben a srácnak van érzéke a szórakoztatáshoz, és emellett az üzlethez is.

2016. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De úgy látom alapból erre a témára van szakosodva (Dubai, kocsik, luxus stb.) szóval nem hiszem, hogy gameplay videókon keresztül jutott el a 2 millió feliratkozóig. Tehát tuti volt miből aprítania.
2016. nov. 7. 14:04
 8/9 BiTOPro97 ***** válasza:

Kész vicc a fazon.

Amúgy azt hogy hülyék. Polgárpunkszók. És érdektelenek számomra, A "felesleges" emberek egyik típusa. És rossz mintákat és vágyakat ad a fiataloknak.

Hasznuk max. a VW fejlesztésekhez járul hozzá, az USA-n és Dubajon kívül - ja meg a repülőtársaságokon áttételesen a repülőgépek biztonságosabbá tételéhez, de ott is a Laborginivel, meg a elegánsabb osztályon utazással, előbbi ami volt vagy van is neki, utóbbi ami biztos. ...


Amúgy belefutottam már én is az YouTubon amikor nem voltam bejelentkezve gmail-el, valami arab emír fia, és az USA-ba jár, és is részben, ha jól emlékszem.

2016. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BiTOPro97 ***** válasza:

Javítva:


Hasznuk max. a VW fejlesztésekhez járul hozzá, az USA-n és Dubajon kívül - ja meg a repülőtársaságokon áttételesen a repülőgépek biztonságosabbá tételéhez, de ott is a Lamborghinivel, meg a elegánsabb osztályon utazással, előbbi ami volt vagy van is neki (Lamborghini), utóbbi ami biztos. ...


Lamborghini - ennyire nem érdekel a márka sem.

2016. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!