Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért tényleg nem lennék jó...

Ezért tényleg nem lennék jó barátnő? Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
4ig volt ma óránk, a csaj viszont nem lakik itt a városban, hanem ingázik. Este 7kor indul majd a legközelebbi busza. Nem is tudtam róla, hogy akarna jönni hozzám, csak bejelentette, hogy úgyis van ideje. A gond azonban az, hogy nekem holnap egy ZH-m lesz, valamint 1 prezentációt is kell tartanom. Amit persze mondtam, hogy nem fogok tudni úgy készülni, ha ott matat mellettem. Volt már erre példa, hogy jött hozzám ZH előtt és nem igazán tudtam készülni, mert videót nézet... elhiszem, hogy fontos a barátság meg minden, de nem lehet az én helyzetemet is megérteni. Hívjam őt ide és ne tudjak rendesen készülni? Végül nem említettem neki, hogy jöjjön, ő meg nem mondott már semmit, miután mondtam neki,hogy én nem tudok úgy tanulni, ha más is ott van.
2016. nov. 8. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom...szerintem ha tényleg barátnők vagytok, akkor meg lehetne beszélni vele, hogy foglalja el magát csendben, mert te készülni akarsz.
2016. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz barátnő. Ő rossz barátnő. Egy normális barátságban, az emberek teret hagynak egymásnak. Neked kellett volna a tér a saját dolgodhoz, ami ráadásul fontosabb, mint az övé. Egy zh-nak tétje van, annak meg nincs tétje, hogy ő épp unatkozik.
2016. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!