Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 28 éves koromra még mindig...

Ha 28 éves koromra még mindig nem vagyok benne biztos, hogy akarok-e gyereket, ez még változhat?

Figyelt kérdés
Nő vagyok.
2016. nov. 12. 03:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Régebben biztos voltam benne, hogy nem akarok, de most is kb 80-90%ban inkább nem..
2016. nov. 12. 03:44
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Persze,változhat.Én 38 vagyok,szeretnék gyereket,de majd később.
2016. nov. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Máris változik, te is érzed.
2016. nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is hasonló szituban vagyok, most 33éves nő vagyok. amúgy tutira megváltozhat a véleményed még, én szerintem akkor fogom tudni biztosan, hogy akarok gyereket ha egy olyan férfi lesz mellettem aki biztosan mellettem fog állni később is. de amíg nincs ilyen pasi mellettem, inkább hanyagolom a gyerekvállalást, minek beleélni magamat.
2016. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is úgy voltam vele, mint te. De nekem azért jött az elbizonytalanodás, mert nem azt csináltam, amit szeretnék. Ilyenkorra azt terveztem, hogy külföldön élek és más munkám van.


Úgyhogy nekem ilyen unaloműző lett volna a gyerek. De összeszedtem magam, csináltam egy tervet. Azóta megint tudom, hogy nem kell gyerek.

2016. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

"Persze,változhat.Én 38 vagyok,szeretnék gyereket,de majd később."


Szerintem olyan nagyon ne halogasd a dolgot, mert a te korodban évről évre nagyobbak a kockázatok, sajnos.

2016. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.Tudom,utolsó,de tavaly volt két vetélésem egymás után,és az orvosok is nagyon embertelenek voltak velem.

Idő kell,míg kiheverem.

2016. nov. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt rettentő szomorúan hallom. :/ Remélem a jövőben nagyobb szerencséd lesz.
2016. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Most megnyugodott, hogy rendes nő vagy, aki legalább próbálkozik.
2016. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!