Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy akarok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy akarok-e gyereket. Ilyenkor mit kell mondani ismerkedésnél? Volt más is így? Ez változhat?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, ideáig mindig úgy voltam, hogy 3 gyereket szeretnék majd egyszer. Most végeztem egyetemmel, indul a karrier, eddig úgy voltam, hgoy azért nem akarnék még egy darabig, hogy végre pénzt keresek, kicsit tudjam már kiélvezni (utazással, bármivel).


Viszont mostanában minél többet gondolkozok a dolgon, annál inkább taszít a gyerek gondolata. A hangos sírás, a kakis pelenkák. Nem tudom miért, elkezdtek idegesíteni. Nem úgy általánosságban, mert elvagyok, sőt szeretem is a kisgyerekeket, egészen addig, amíg csak a "vidám oldalukkal" van dolgom. Aztán szépen visszaadom a szüleinek, hogy oké, köszi, ennyi elég is volt, a "negatív oldala" nagyon taszít.


Volt más is ilyen helyzetben? Ez változhat? Mit kell ilyenkor mondani ismerkedésnél? Mert ha a végén mégse szeretnék gyereket, akkor az a nőnek lesz rossz, fordított esetben meg nekem.


Elég kusza lett, remélem érthető azért.



2016. jún. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy változhat. Most fogsz elkezdeni úgy pénzt keresni, hogy magadnak, amit élvezni akarsz egy kicsit. Ez teljesen természetes. Profitálni szeretnél abból, amit megdolgoztál, "jutalmazod" magad. Nincs semmi gond az értékrendeddel, csak épp most kinyitsz egy kicsit másik irányba is. Ez nem jelenti, hogy elzárkózol vlmitől, csak azt, hogy ezt is megléped és más kerül prioritásba.
2016. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változhat. Én is így vagyok nőként. Egyelőre egyáltalán nem vágyom saját gyerekre. Túl sok macera. 25N
2016. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne mondj semmit ezzel kapcsolatban, nem kell felhozni a témát, na meg tényleg majd meglátod úgy is több év mulva. Ha netán kérdezi akkor mondd meg hogy ez még odébb van, majd meglátod, ami igaz is :)
2016. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, hogy most ez az érzés uralkodjon el rajtad, kifutja magát idővel, és így majd megváltozhat, ha arra lesz szükség.


Az én esetem rosszabb. Nő vagyok, de ha meglátok egy babát, (1 év alattit), akkor egyszerűen rosszul leszek. Undorodom a gnóm külsejüktől, szerintem egy sem cuki, kifejezetten gusztustalanok, és ha el kezdenek bőgni, nekem nem az jut az eszembe, hogy megvigasztaljam őket, hanem hogy minél távolabb kerüljek tőlük. A gyereksírás hangja az egy kínzás számomra.

Persze fent tartom a változás jogát magam számára, de egyelőre itt tartok. És azt érzem, hogy egyelőre ez jelenti a gátat abban, hogy jelentős ideje nincsen kapcsolatom.


Reménykedj abban, hogy vagy nem változol, és így találsz egy olyan nőt, aki szintén így fog vélekedni (van rá példa, lásd én, és ennek ellenére közel sem vagyok pszichopata), vagy megvárod, hogy megváltozzon, és akkor lesz családod egy szintén hasonlóan gondolkozó nővel.

2016. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nővéremék a barátjával is azt gondolták, hogy nem akarnak gyereket, most mégis teherbe esett, és nagyon örül neki mindenki! :) Szóval változhat természetesen, ne görcsölj rá. Ha olyan nővel jössz össze, akivel tényleg boldogok vagytok, szeretitek egymást, akkor valószínűleg úgyis előbb-utóbb szóba kerül a téma és a gyerek felé billen a mérleg.
2016. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!