Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek meg...

Mi lenne a véleményetek meg mit éreznétek egy elkényesztetett gyerek közelébe ha nektek is ilyen gyerekorotok lett volna mint az enyém?

Figyelt kérdés
A rokonaim kisgyerekeit nézem és úgy elvannak kényesztetve és úgy irigykedek rájuk hogy én velem nem így bántak, mert engem ilyen idősen apám a szart is kiverte részegen belőlem, meg ordítozott velem sírtam sokat és még ezeknek ellenére is én rám mondták hogy elvagyok kényesztettve mikor sokszor köptem a verésektől.Ezek a mai 3-4 éves ha már a cumit elveszed tőle vagy nem adod oda azt a játékot amit akar hiztizik vergődik ordít. Meg most engem is felnőtten rákénszerítenek hogy nyaliskodjak a rokon kölyköknek... Pedig legszívesseben elverném a feneküket..Ha velem így bántak volna örültem volna most meg valahogy utálatot érzek meg keserűséget bánatot mikor ezekre a kölykökre nézek.

#beképzeltség #elkényesztetetség
2016. nov. 13. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig ütném egy nyelvtankönyvvel az "elkényesztetett" gyereket, míg meg nem tanulja helyesen elírni az "elkényeztetett" szót!
2016. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Pedig legszívesseben elverném a feneküket..Ha velem így bántak volna örültem volna most meg valahogy utálatot érzek meg keserűséget bánatot mikor ezekre a kölykökre nézek."

Gratulálok! Ugyanolyan lettél, mint az apád. Sőt, te rosszabb vagy, mert tenked józanul vannak ilyen gondolataid. Remélem sosem lesz gyereked.

2016. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reménykedhetsz kutya.
2016. nov. 18. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az erőszak és a primitívség előjött belőled
2016. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is így érzem magam mert engem nevelőapám vert. Nézem a rokonok kisgyerekeit akiknek semmi nem jó, követelőznek, hisztiznek, stb. Sokan meg ràm mondják, hogy elkényeztetett vagyok, de a kis szarosokat nem veszik észre azok mit művelnek 5-6 évesen már.
2017. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!