Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap volt a születésnapom,...

Tegnap volt a születésnapom, és ez tök jó meg minden, de: nem vagyok elkényesztetett meleg gyerek, meg semmi, de mit csináljak akkor, ha nem kaptam semmit se születésnapomra a szüleimtől és anyagilag jól is állunk?

Figyelt kérdés
magyarázat

2016. máj. 24. 15:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A megsértés szándéka nélkül válaszolok. Ezt nekünk honnan kellene tudni? Én segítőkész ember vagyok de erre nem tudok jobbat mondani.
2016. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom! gondoltam, hogy ha én nem találok rá értelmes magyarázatot, akkor itt talán segít valaki :D
2016. máj. 24. 15:19
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hülye ötlet, de nem lehet, hogy egyszerűen elfelejtették?

(Nálunk már történt ilyen, igaz, névnap esetében, és mi azt max. egy szelet süti + virág kombinációval ünnepeljük, ajándékkal nem, nálunk a születésnapok "fontosabbak" (néha a saját névnapomat is elfelejtem:S) - de van olyan ismerősöm, ahol meg a névnap a "sátoros ünnep", és a születésnap nem számít igazán.)

2016. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Apám biztos elfelejtette...anyámnak meg tegnap reggel úgy kellett mondani!
2016. máj. 24. 15:27
 5/26 anonim válasza:
51%
Az ilyeneket nem is nevezném szülőnek.
2016. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínű hogy csak elfelejtették és valószínű utólag pótolni fogják. Látszott anyádon a megbánás hogy elfelejtette?

Miket szoktál kapni, mennyire szoktátok egyébként ünnepelni? Milyen a családi viszony?

2016. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

Erre értelmes magyarázat aligha van, ilyet szakadt alkoholista szülők gyerekei szoktak kérdezni néha ezen az oldalon. A kérdésedből ítélve nálatok nem ez a helyzet.


Én azért megkérdezném őket, hogy akkor ez a családban mostantól így megy-e, valamint hogy azért a karácsonyt meg tervezik-e tartani, vagy azt is beszüntetik.

2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6%
De most komolyan mit kell kiakadni azon hogy nem kapsz semmit? Nálunk is max egy süti a hétvégén és csókolom. Csak azért, mert szülinapod van nem kell, hogy okvetlenül vegyenek is valamit, vagy tévedek? Amúgy hány éves vagy? Mert egy 15 évesnek vagy felettinek már bőven megértem hogy nem vesznek semmit.
2016. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7%
HahahaxD most te komolyan azon rinyálsz h nem kaptál semmit ?? Én sem kapok sosem semmit csak ha elöre jelzem mit szeretnék .. mivel a kisujjábol kiszopni senki nem fogja tudni ,hogy én mégis minek örülnék . A másik örülj annak ha apád tudja azt h hány éves vagy .. az enyém se a születésnapomatsem pedig az életkoromatnem tudja a névnapomrol nem is beszélve pedig ö választotta a nevem ..
2016. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meglepnek később valamivel. Ha máskor is előfordult akkor kérdezz rá finoman.
2016. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!