Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális vagy már beteges?

Ez normális vagy már beteges?

Figyelt kérdés
Nos...15 éves lány vagyok, anyukámmal élek Marosvásárhelyen (Erdély).A szüleim születésem után szét mentek. Anyukám rengeteget dolgozik és hát ezért sokat utazik. Mostanában elég kevest foglalkozik velem. Magántanuló vagyok sajnos tanáraim sincsenek, de ez mondjuk nekem nem gond mert tudok egyedül tanulni , megoldom. A helyzet az hogy tisztaSág mániás vagyok. Még azt is kell tudni h anyum a természetes életmódbán hisz , és nem használ csak organikus anyagokat. Nos a helyzet az h én rengeteg takarítok . Naponta port törlök és porszívózok. Szeretem sőt imádom Prontoval törölni a padlót . Naponta 3×or ha nem többször törlöm a padlót prontoval. Szeretem ha minden a helyén van. Utálom ha vki nedvesen hagyja a pultot mosogatás után . A kérdésem az h szerintetek ez normális kategóriába tartozik vagy már nem ? Ja és elfeljtettem mondani h utálom ha ráncok vannak a lepedőmön vagy ha morzsa van a földön és rátapad a talpamra. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 13. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha ez nem normalis, akkor ketten vagyunk betegek :) en mondjuk majdnem 10 evvel idosebb vagyok, es nem tartom betegesnek, inkabb ez, mint hogy a koszban legyen vki.
2016. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez amit leírtál már kicsit túlzás, mert naponta azért nem kell port törölni vagy porszívózni. Heti 1 max 2 szer elég mind a kettő főleg hogy egyedül vagy. A ráncos takaró és a morzsa érthető én se szeretem, de nem is takarítok látástól mikulásig. Hagyj magadnak szünetet, foglald le magad mással. Alapvetően pozitív hogy igényes vagy a környezetedre, de ezt túlzásnak érzem. (24/Nő)

2016. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Egyébként sem olyan hű de jó a nagy makulátlan tisztaság. Az ilyen nedves pult és talpra tabadt kosz általános dolog. De majd ha oda kerülsz, hogy dolgozol és mondjuk gyerekeket nevetsz, ez meg fog változni. Mert nem fog érdekelni, hogy vizes a pult miközben a gyerek azért hisztizik, hogy olvassd el a kedvenc meséjét sokadjára :)
2016. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy csak itt ott törölgetsz ahol látod,hogy épp maszatos,vagy szisztematikusan az egész lakást feltörlöd napi 3x?
2016. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Titeket is otthagyott az apátok. Érdekes. Eddig nem volt olyan erdélyi ismerősöm, akivel ne ez történt volna. Ott ez valami divat, hogy a férfiak lelépnek a nőtől? És akkor még ők csodálkoznak hogy miért vannak kevesen. Na mindegy, egyébként anyádnak meg neked igazad van!
2016. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem normális szerintem. Jò a rend na de napinta 3* prontòval a padlòt az tuti nem stimmel. 15 évesen ennyi? Jajj iszonyù unalmas életed lehet. Megcsinálod okés de ne vidd tulzásba, ink olvass vagy valami.
2016. nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 csak a szobámat törlöm fel , anyum máshol nem engedi mert 'mérgezi a levegőt és egészségtelen '

#5 Hátén nagyon sajnálom h az összes erdélyi ismrősödnek lelépett az apja...Nekem csak az anyukàm erdélyi, én Pesten születtem, magyar személyim van ,ott is éltem és ide költöztunk. Apám meg magyarul se tud , ő félig szinesbőrű félig német. De mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát! !! :)

2016. nov. 14. 06:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond! Normális dolog, hogy az ember szereti a tisztaságot, és a rendet maga körül, van aki igényesebb, van aki nem annyira.
2016. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Mondjuk az felesleges, hogy napi haromszor felmosod a padlot. Naponta egyszer az oké, na de háromszor, az már kicsit túlzás! De ha etől jobban érzed magad, akkor csináld csak, nem ártasz vele senkinek. Csak ne fajuljon tovább a dolog! :D
2016. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy minden nap felmosol, az normális. Az én szobám padlója is minden nap piszkos lesz. Az a normális, aki tisztán tartja a szobáját.
2016. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!