Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért érzik ennyire...

Az emberek miért érzik ennyire kényszeresen hogy beszéljenek?

Figyelt kérdés
Miért kell mindenképp beszélni a legjelentéktelenebb dologról, miért érez késztetést rá, mi történik ha csönd van?
2016. nov. 14. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem jó ha csönd van
2016. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert ilyeneket mondanak , ha csondben vagy: -te mindig ilyen csondben vagy?

-nagyon csendes vagy!stb.

2016. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én többnyire nem érzem. És néha tapasztalom is, amit a második válaszoló írt, de nem érdekel. Ha nagyon nyomatják, megszólalok, gondoskodva arról, hogy a "bár meg se szólaltál volna" érzést váltsam ki.
2016. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyenek betegesen félnek a kínos csöndtől és valamilyen szinten hiperaktívak. Nem vicc. Több olyan ismerősöm van, aki képtelen leállni és sokszor olyan zagyvaságokat beszél, mint egy részeg, vagy ez a videóban :D

https://www.youtube.com/watch?v=k-6ZMz1X8nE

2016. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a videó??? :''D
2016. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ég óvjon az ilyenektől mindenkit. Azért, mert:

infót akarnak mindenről, mindenkiről (pletyka); saját problémájukat így el tudják palástolni;

2016. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert az ember társas lény. Szeretem a csöndet, az egyedüllétet, de igenis igénylem a társas interakciókat, kommunikációt.
2016. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Társas lény ez nem indok. Persze lehet beszélgetni.. normális keretek között, de nem az hogy levegő vétel nélkül ki tud nagyobat jobbat mondani. De buszon is ezt tapasztalom, felszáll egy csoport vagy iskolások vagy felnőttnek nevezhető emberek.. és a fülem mellett röhög hangosan meg kiabál.. Miért kiabál? Miért kell túl orditani a másikat?
2016. nov. 15. 17:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Most ha én mondani akarok valamit de nem látom hogy viszajeleznének akkor az a megoldás hogy ordibálok?
2016. nov. 15. 17:09
 10/10 mi a fene ***** válasza:
Idegi alapon is lehet. Nekem is van olyan ismerősöm,aki igy vezeti le a feszültséget. Elszúrta az életét egy rossz házassággal, válás, gyerekek se olyanok lettek ahogy elképzelte, ezért mondja mindig ugyanazt. Egy mondatot nem lehet elmondani, már beleszól. Kényszeres beszélő.
2016. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!