Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hagyják a mai nők...

Miért hagyják a mai nők lányok, hogy rondán beszéljenek velük a férfiak?

Figyelt kérdés
Tetszik nekik ha otrombán bánnak vagy beszélnek velük? Ba… meg, hülye vagy ilyenek! Az éjjel nappal Budapest is ilyen! Ezek nem férfiak hanem hülye kölykök kitetovált suttyó bunkók! Persze azok a lányok is ilyenek, semmi nőiesség visszafogodtság! Csak káromkodás! Tényleg ez kell ma lányok?
2016. aug. 1. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést; a legtöbb nő igénytelen tróger paraszt, ahogy a legtöbb férfi is.
2016. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Én utálok káromkodni bárkivel is.

Legyen szó nőről,férfiról,nyugdíjasról,tinédzseről...stb


De ,ha engem kikészít és kiingerli nálam ,hogy káromkodjak pont úgy leszarom ,hogy csaj,pasi,nyugis ,vagy épp tini.


Most per pillanat nálam 1 évvel alattiaknál kivételezek és 1000x nagyobb visszafogással kommunikálok velük ,ha kommunikálok. Velük egyértelműen sokkal nagyobb visszafogással kell beszélni.

De ,ha egy nálam 2 évvel idősebb csaj beszól ,akkor hadd fejtsem már ki róla én is a "véleményemet".


Ez fair.

2016. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ui.: De én mindig mindent békésen és nyugodtan szeretek/szeretnék elintézni. Utálok szitkozódni és balhékba keveredni.

De ,ha engem valaki direkt csesztet akkor pont nem érdekel ,hogy milyen nemű. Megmondom a véleményemet róla és Bon Voyage!

2016. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ment az a sorozat seherezádé c.

Ott milyen szimpatikusak voltak a szereplők! A nők tényleg nők voltak a férfiak tényleg férfiak! Vagy elég csak a régi filmekbe belenézni, ott is milyen szépen beszéltek a nők vagy éppen a nőkkel.

2016. aug. 1. 16:17
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Ja ,csak nem reális.


Azt azért nem hiszem el ,hogy ha egy nő szidná az anyádat nem szólnál vissza neki...

2016. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Az igénytelen, buta, éjjelnappalbudapestes nők lehet hogy elviselik ezt, más nők nem. Egyik normális lányismerősöm vagy barátnőm nem érdemli meg ezt a stílust vagy tűri el.
2016. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Túl sokat tévézel.
2016. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez "a nők nők voltak, a férfiak meg férfiak" bennem olyan érzést kelt, hogy pofon vághat egy férfi, mert régen az volt a férfias.


Miért kell nemekre bontani? Mert nekem a nőies jelzővel egy csomó negatív tulajdonság párosul. Behódoló, csendes, félénk, beszari.

2016. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a tévéből tájékozódsz? Mert akkor igencsak torz képed fog kialakulni a világról. Egy darab éjjel-nappal budapestet nem láttam még, pedig van tévém. Ami abban van, az nem a "való világ" :)
2016. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Régen pont hogy nem beszéltek így a nőkkel! Nem értem miért negatív a nőies jelző! Jobb ha egy nő férfias vagy indulatos!Én jobban szeretem a visszafogott inteligens nőket!
2016. aug. 1. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!