Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, van egy rettentően...

Lányok, van egy rettentően okos, értelmes férfi, és még jól is néz ki, mindene meglenne, megadna, viszont helyesirási hibákat vét?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a szitu?
2016. nov. 14. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha rettentően okos akkor hogy van helyesírási hibája?? Természetesen engem ez nem érdekelne.
2016. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előzőnek: rettentően okosnak nem tartom magam viszont léteznek olyan problémák amikor az agyad összekeveri a betűket és hiába olvasom át marad benne hiba mert nem látom meg. Azon kívül lehet,hogy telefonról ír ahol túl sokáig tartana rendesen vagy a gépesnél nyom mellé és túl sokáig tart kijavítani vagy simán nem érdekli a helyesírási hiba mert érthető amit írt. Viszont akit a fenti tulajdonságok mellett ez tart vissza annál nagyobb probléma van szerintem.
2016. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hátt akor it vaok ;)
2016. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem hanyagold. Az ilyen ne szaporodjon. Pfuj!

Erényövet! Vasszüzet! Virágzó körtét! A helyesírás eretneke! Hová lenne az evolúció, a fejlődésünk, ha olyan emberek szórnák örökítőanyagukat, akik helytelenül írnak?!

Anyagi háttér? Egzisztencia? Ambíció? Jövőkép? Kinézet? Mind smafu!

Diszgráfia volt a jele az oviban bmeg. Biztos ő választotta, kukába vele!

2016. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Személyesen kell ismerkedni, nem írásban. Esetleg egy mozdulattal bekapcsolni az autocorrectort, bár az is csinál hülyeségeket, de legalább lehet rá hivatkozni.:-) Ezt tudnám javasolni a rettentő okos férfinak, azon túl, hogy próbálja meg fejleszteni a problémamegoldó képességét.:D
2016. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdés a helyesírási hibák vétésénél: hányat, milyen jellegűt vét, és mennyire durva hibákat. Én amúgy tartom azt, hogyha nem diszgráfiás, akkor annyira überokos sem lehet az illető, ha nagyon durva hibái vannak, és sok is. Vagy ha okos, akkor nagyon lusta, mert azért a többségét ezeknek a helyesírási szabályoknak simán meg lehet tanulni.


Viszont ha kevés hibával ír, az még nem baj, mert senkinek nincs 100%-os helyesírása, ill. van egy kevés nem túl logikus szabály is. Meg az is más, ha véletlenül felcserél 2 betűt pötyögés közben vagy ékezet nélkül ír, mert nem magyar a billentyűzete.


A telefonos dolgokkal már nem vagyok ilyen megengedő... mert sokat elárul az ember stílusáról, hozzáállásáról. Nem hiszem, hogy olyan baromi fontos az élete és annyira elfoglalt, hogy mondjuk annyira nagyon számítana az a pár karakternyi idő, hogy az ilyen szót iennek írja, vagy a hogy helyett azt írja csak, hogy h. Az ilyen emberek magukra nem igényesek, beképzeltek és kapkodnak. Plusz ott van ez a hülye automatikus írás... az emberek egyszerűen lusták. Én inkább kikapcsolom az automatát, és leellenőrzöm, nem írtam-e baromságot.

2016. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen szót iennek és a hogy-ot h-nak írni nem helyesírási hiba hanem rövidített rajta nem az ilyenekről beszéltem a telefonos írásnál hanem a mellégpélekésekről amit te is írtál. Nem az élete túl fontos, hogy leelenőrizze hanem sokszor belemerül valaki annyira egy beszélgetésbe hogy csak írja és írja és nem nézi vissza az összes karaktert

De a kérdező nem részletezte, hogy miylen típusú hibákat vét, tehát amivel te példálóztál vagy amiket én vétettem ebben.

2016. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy milyen hibát. Vannak nők akik allergiásak arra, hogy ha valaki elüt egy karaktert azonnal belekötnek, és egyből tanulatlan lesz a szemükbe. A kérdéssel arra akartam kilyukadni, hogy az ilyen nők, ha szembesülnének azzal hogy mi a fontosabb Egy a kérdésben leirt férfi tulajdonsággal, vagy az hogy milyen hibákat ejt.
2016. nov. 15. 14:51
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es, maradjunk annyiban, hogy igényes ember, ha belefeledkezik egy beszélgetésbe, sem küld el olyan üzenetet, amire nem nézett legalább rá. Sőt továbbmegyek, akkor is odafigyel arra, hogy helyesen írjon.


Kérdező, sztem még mindig tényleg nem mindegy, milyen hibákat vét. Ha pl. azt látom, hogy egy mondatában van 6 szarvashiba, akkor már bukott az is, hogy okos és értelmes, mert nem az (vagy ha igen, akkor igénytelen az írására, ami nagyon antipatikus). Plusz ha nekem az az elvárásom, hogy tudjon rendesen írni, akkor nem lesz elég az, hogy "de hát amúgy cukiii meg kedves is". Szerencsére nem tartunk még ott, hogy ne lehessen találni más olyat, aki jól néz ki, okos és még a helyesírása sem egy adag gané.


De ha mondjuk egy írásában van egy pici hiba, vagy egy elütés, és mondjuk nem hivatalos levél, mert abban az is elég kínos, akkor sztem nem kellene fikázni a pasit, és ebben az esetben a nő tényleg csak kötekszik és keresi a kákán a csomót.

2016. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínű ezekre a nőkre meg a férfiak allergiásak.
2016. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!