Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » NYERGESÚJFALUN! MELEGEK?...

NYERGESÚJFALUN! MELEGEK? Valaki értelmes. Vagy mindegy. Csak jelentkezzen. Könyörgöm. Olyan mintha egyedül lennék. V_V : //

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy van a környékeden egy pár darab :)


Amúgy mennyi idős vagy?

2014. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos van ott is meleg, csak kisebb falukba sokkal nehezebb találkozni velük mert ha kiderül máris az egész falu erről pletykál.


Amúgy engem is érdekelne hány éves vagy.

2014. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ééééés engem is:) az a falu merre van?
2014. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Város..l


Googlizz ;)


Egyébként kisebb városokban településen jobban titkolják..

Én imaerek a környéken/Süttőn/ többet, nyíltan nem vállaják, pedig párkapcsolat is van..de én már nem is élek a környéken, homoszexuális sem vagyok.

2014. dec. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fuhh :D szilvesztr van, és annyit készülődtem, hogy meg se néztem, hányan írtak :33 hát 15 éves volnék, de érett. Ennek is meg van a maga oka, de mindegy. most jelenleg a legfőbb tényező az, hogy 15 éves vagyok : ) és nem tudom hányadik válaszoló írta hogy az merre van., ha akarsz, hát gyere! :* szívesen megismerkednék valakivel aki idevalósi és ahhj. csak kell valaki, akivel meg tudom osztani a gondolataimat. tudjátok? csak ilyen csajos eszmecserékre :D de viccet félre téve tényleg jó lenne. mert állítom, nem én vagyok az egyetlen :33 aki ezzel küszködik o.O : ////
2015. jan. 1. 03:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is küszködésnek mondanám... Inkább tehetetlenségnek. ..
2015. jan. 1. 03:43
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, én kérdeztem merre van az:D hát tőlem jó messze vagy, viszont pesthez közel vagy. ott miért nem próbálkozol? de ha van kedved itt megbeszélni a dolgokat, én szivesen beszélek veled;) de csak ha tartasz rá igényt tényleg.

üdv: kis hijján 15/f:D

2015. jan. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!