Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől változhat ekkorát egy...

Mitől változhat ekkorát egy 18 éves lány?

Figyelt kérdés

Szeptembertől a nővérem új kollégiumba ment, és egy ideje szinte árnyéka önmagának, eddig egy talpraesett amolyan fiús lány volt, most meg mintha kicserélték volna visszahúzódó kis alig szólalok meg, bocsánat hogy élek stílusúvá vált.

Szerintetek mi válthatta ezt ki belőle?

Hogy változhatott két és fél hónap alatt ekkorát?



2016. nov. 17. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántották a lakótársai?
2016. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy bántották-e de szerintem elég jó erőbe van ahhoz hogy meg tudja magát védeni.
2016. nov. 17. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
A bántalmazás nem csak fizikai lehet, talán folyamatosan beszólogatnak neki páran, vagy érzi, hogy kicsit mellőzik a társaságát.
2016. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen be beszólnak neki, de azt se értem hogy mért nem szól vissza?
2016. nov. 17. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán megtalálták a gyenge pontját..?
2016. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszólnak neki, akkor esélyes, hogy ott a gond. Eddig otthon élt, megvolt a biztos légkör. Most belekerült egy bizonytalan, negatív környezetbe.

Miket szólnak be neki? Nem tud szobát cserélni vagy albérletbe menni? Megtalálta egyetemen a saját közösségét?

2016. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%

Sok mindentől. Biztos, nagy segítségre szorul.

Ha szeretnéd, szolgálatotokba állok.

2016. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Red Vixent kerüld! Folyamatosan itt próbál magának követőket gyűjteni.
2016. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8#

Csak felajánlom magam. Több ezer embernek segítettem már, de csak 2 tanítványom van.

2017. febr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Red Vixen attól, hogy játszod itt a messiást és pszichológiai tényeket cáfolsz meg, senkin sem fogsz segíteni, csak kiéled az egód. Kétlem, hogy több ezer embernek segítettél volna már. Mégis mit tudsz nyújtani a tanítványaidnak?
2017. febr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!