Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol/hogy szoktátok borotfálni...

Hol/hogy szoktátok borotfálni a szerszámot, ha szüleitekkel éltek?

Figyelt kérdés
Tudom elég furcsa a kérdés, de nálam eddig mindig valami akció filmbe illő dolog volt ez, és már nagyon nem tudom hogyan kéne csinálni..Tehát itt arra gondolok, hogy hol szokás ezt csinálni? fürdőszobában,wc-ben :D ilyesmi, és hogyan szoktátok eltüntetni a "nyomokat"?
2016. nov. 18. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszoba, es kitakaritasz/elpakolsz magad után +1 tipp: Fürdés közben célszerű
2016. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem zavartatom magam ilyenen, ha szükséges bemegyek a fürdőbe és végzem a dolgom. Egyébként én egy lavorban állva végzem a zuhanykabinban, közben többször leöblítem, a végén pedig kiöntöm a wc-be mert az nem dugul el. Utána letusolok, a zuhanytálcában maradó néhány szőrszál már könnyen eltűntethető a zuhanyrózsa segítségével. Ha cikinek érzed, csináld akkor amikor egyedül vagy otthon!
2016. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy csinalsz, mintha valami fobenjaro bun lenne:D

Egyaltalan nem csinalok belole ekkora ugyet, zuhanyzas kozben szoktam. Mondjuk en lany vagyok. Nincs ebben semmi. Emberek vagyunk.

2016. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megyek zuhanyozni :D


"hogyan szoktátok eltüntetni a nyomokat?" szépen ügyesen, a kádban ráengedek vizet és lemegy magától😂😂😂

2016. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Undi vagy! :D

Sehogy. Természetellenes.

2016. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Őszintén, hány éves vagy? :D

Amúgy a hónaljamhoz/mellszőrömhöz/borostámhoz hasonlóan ott alul is többfunkciós hajvágóval szoktam vágni (a borotvától vérzik és heges lesz), általában akkor, ha nincs otthon senki. Bele a mosdókagylóba, zsepivel összeszedem és kuka. Ha pedig sosem vagyok egyedül és kezd nagyon kellemetlen lenni (a szőr sokszor beleragad a fitymám alá, mivel ernyedten olyan kicsi a péniszem és iszonyatosan húzza), akkor előtte szolidan szólok anyámnak (mégsem megszokott dolog a pö***met a mosdókagylóba lógatni), hogy k****ra viszket, megyek gyorsan megritkítom és ennyi.

Egyébként azért is hülyeség ezen problémáznod, mert géppel annyi idő levágni a p*****et, mint a hónaljadat. Mennyi is? Kb. egy 15-30 másodperc. Ennyi idő alatt meg tuti nem "buksz" le, ha muterod a szobában olvas vagy TV-t néz.

2016. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%

Az se baj, ha hagysz magad után egy-két nyomot :D

Legalább tudni fogják, hogy nem egy dzsungelharcos vagy😂😂

2016. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!