Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Élnétek úgy egy kis faluban...

Élnétek úgy egy kis faluban hogy a szüleitekkel nem vagytok jóban? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy kis faluba élek még a szüleimmel de ha betöltöm a 18 át végeleg meg akarom velük szakítani a kapcsolatot. ... Elköltöznék itt a faluba egy másik házba és nem szolnek hozzájuk... Mit gondoltok erről?
2016. ápr. 8. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy a szomszéd faluba
2016. ápr. 8. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:
18 leszel utána nagykorú. Ha megszakítod szüleiddel a kapcsolatot akkor nem fognak támogatni sem, magadnak kell elboldogulnod. Ha annyi lóvéd van már most, hogy tudsz házat venni és nagyon nem vagy jóban a szüleiddel, akkor költözz.
2016. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a te korodban úgy gondolkodtam, hogy minimum az ország másik végébe költözöm, most úgy hogy 100km-re innen elég lesz.
2016. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinte jó ötlet a költözés. A faluban mindenki "ismer" mindenkit. Így legalább nyugodt életed lesz.
2016. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát téged is érdemes volt felnevelni... :D :D :D
2016. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-két családban nem jó dolog felnőni. Aki az ilyenen nevet az üljön be egy napra az ilyen "gyerek" helyére.
2016. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg egyértelműen kiderül a leírtakból, hogy a szülők borzasztó kegyetlenek és minősíthetetlen körülmények között élnek.
2016. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!