Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti még a szüleitekkel laktok?

Ti még a szüleitekkel laktok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és tervezitek, higy elköltöztök vagy nem?

2015. dec. 26. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, velük lakok de nagyon szeretnék már elköltözni. Csak olyan kivitelezhetetlennek tűnik egyelőre
2015. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Nem, már több, mint 2 éve.

22N

2015. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még velük.


Nem tervezem a különköltözést, mert egyrészt sok pénzem áll már a mostani házban, a jövőben még tovább bővítjük és korszerűsítjük. A ház 2 generációs, szóval vígan elférünk. Ebből kifolyólag nem fogok egy 35nm2-es lyukért a fizetésem 70%át kifizetni hónapról hónapra.



26F

2015. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

5 eve nem elek veluk.


27/N

2015. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen.

22

Majd akkor tervezek elköltözni ha lesz rá pénzem. De hogy az mikor lesz, na azt csak a jó Isten tudja.

2015. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én még igen. Ameddig nem muszáj nem tervezem a külön költözést. Egyrészt azért mert nagy a ház a barátnőmmel vígan elférünk itt szeretünk is itt lakni mert könnyű fűteni nagyon jó nyugodt környéken lakunk és mégis közel van minden. A fizetésünkből is jobban félre tudunk tenni ami szintén jó főleg a mai világban. A barátnőm anyukája külföldön dolgozik és ott is él, most is csak a karácsonyra jött haza de 28-án már megy vissza, és így is a testvérénél szállt meg ami a barátnőmé pontosabban csak a fele az. Én szüleim már hamarosan nyugdíjba mennek és kell nekik már a segítség itt hagyni meg őket nem akarom mert ők is nagyon sokat segítettek nekem és persze a barátnőmnek is. Nekem nagyon jó munkahelyem van ami itt 60 km-ren belül máshol nincs, egész jól keresek, nem szakadok meg benne és sokszor jó kedvűen megyek be dolgozni mert jó kollégáim vannak, a főnökséggel sincs semmi probléma tehát nekem bejött az élet ilyen téren. A barátnőm egy múlti üzletben dolgozik pénztárosként amit szeret is csinálni de mellette esti iskolába jár mert van kilátásban náluk előrelépési lehetőség és a cég őt is beiskolázta hogy üzletvezető helyettes majd üzletvezető lehessen belőle.


Nekünk jó minden én szeretek itt lakni szüleimmel jól kijövünk, barátnőm is jól kijön a szüleimmel, időnk is van egymásra meg persze a legutóbbi nyílászárók cseréjébe én is beszálltam illetve így tudtam spórolni pénzt saját autóra.


25/F

2015. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. 27F
2015. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem a szüleimmel élek, mert a kényszer elszakított tőlük. Először egyetemre jöttem el, majd a fővárosban kaptam állást is.

Otthon nem akartam maradni, mert bár szeretem a szüleimet és jól kijövünk, túl nagy karriert ott nem kellett volna befutnom, arról nem is beszélve, hogy a lehetőségek tárháza is igen kicsi. Meg kellene alkudnom azzal a munkával, ami ott akad, nem érezném szabadnak magam, illetve bebiztosítottnak, hiszen most tudom, hogyha megcsap a szele, hogy kiraknak, avagy váltani akarok, akkor karnyújtásnyira van egy csomó másik lehetőség. Sajnos a szülői ház környékén ez nincs meg, ezért jobb döntésnek láttam addig költözni, amíg még fiatal vagyok és könnyebben megszokom a helyzetet.


Én nagyon szeretem a szüleimet, úgyhogy nehéz, főleg az ünnepek környéke, amikor kicsit többet lehetek velük, a régi szobámban, a régi közegemben. Nehéz utána visszazökkenni a szürke hétköznapokba. Azt nem mondom, hogy szívesen hazaköltöznék már, de valahova a környékre igen. Jó lenne a szeretteim közelében.

2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Még fél évig igen. Utána muszáj költöznöm egyetem miatt, messze lesz.


18L

2015. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem. A saját emeletes családi házamból költöztem el albérletbe a vőlegényemmel. Nem tetszik nekik. Megérte. :D


22/L

2015. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!