Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki tud segíteni az utcán...

Valaki tud segíteni az utcán hazafele menet nem ismerek ez nem is lenne baj ha csak normális emberek tennék ezt de pl. Ma egyik ismerősömmel voltam oda jött egy csöves megilyetünk nem tudtam mit tedjek. De annyi a lényeg hogy tudnám ezt meg előzni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az embereket megbántani (bocsánat a helyesírásér)
2016. nov. 18. 14:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést. rám köszöni szoktak és az nem is lenne baj ha nem rossz emberek tennék.nem tetszet neki a kérdésem a web

Oldalnak ezért le kellet röviditenem

2016. nov. 18. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne menj a közelükbe:D
2016. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy bunkó ember, de tudod a jószívűségnek is kell határt szabni. Ha párszor normális vagy pár emberrel azok rád fognak akaszkodni.

Ezért kell úgy tenni, mintha nem is hallanád őket s tovább menni beszélgetve, még ha lelkiismeret is furdal belül.


S az utcán élők nagy része saját hülyesége miatt van ott ahol. Pl lezüllött s másra ment a fizu stb.

Volt egy fiatal ember, aki szülei miatt jutott ki, de neki segítettek az emberek, hogy saját életet teremtsen.

De a többinek adnál lehetőséget, nem használnák ki, semmi nem motiválja őket a szenvedélyeken kívül.


23-N

2016. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Tarts magadnál egy helyesírási szótárt. Ha odalép hozzád egy csöves, csapd vele fejbe. Másra úgyse használnád..
2016. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm (egyépként angol helyesírási szótár mindig van nálam.de bocsánat a helyesírásér)
2016. nov. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!