Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki barna bőrű az mar romának...

Aki barna bőrű az mar romának is számít Magyarországon?

Figyelt kérdés
Roma,cigány

2016. nov. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, igen, vannak ilyen szemet emberek, akik azt állítják a szokásosnál barnább ború emberekről, hogy cigányok. Nekem egy csomó ilyen haverom van, aki barnább boru és néha rajuk is mondjak, csak egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért bántják őket. Nincs jobb dolguk, minthogy ilyeneket mondjanak rajuk? Sztem ez lehet az ok. Vagy az, hogy tetszik neki a barna bor, csak neki nem olyan színű, aztán irigységből mondja. Ilyenek az emberek... :/
2016. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor a szolis cicák is
2016. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A cigányok stílusjegyei inkább mérvadóak. De egy Kolompár Kevinkósztnerről senki se hiszi el, hogy brazil. Még ha ő annak is gondolja magát.
2016. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem . De ha olyanokat mond az apám sírjára esküszöm meg hogy hajak meg ha én voltam akkor igen cigány.
2016. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a szemita vonásokból egyértelműen látszik,hogy ki cigány.
2016. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Éljen a szolárium... Egyébként a japán nőknél meg évszázadok óta a bőrfehérítés a divat... Szóval ennyit a divatozásról... Meg a természetes bőrszínről...


Azt meg, aki valakit adott nemzetiségűnek néz pusztán bőrszín alapján, le kell tojni magasról.

2016. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!