Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » En felig külföldi vagyok...

En felig külföldi vagyok felig meg magyar. Magyarorszagon szulettem de jelen pillanatban elkoltoztunk. Anyukam barna boru apukám meg feher. Sok ilyen ember van ott is nem?

Figyelt kérdés
Anyukamat nem reg magyarorszagon majdnem megöltek a szkinhedek es beszeltek olyanokról h ( idézem) :fejbebasztam egy majmot pillangó késsel senki sem latott meg vérszomjas vagyok megkene olnunk. Megértem h az emberek most rasszistábbak lettek a bevándorlás miatt. De hat akkor is nem mindenki ugyan olyan. Nem?amikor nem reg voltunk magyarorszagon nagyon sok negativ komment jott az utcan es egy ferfi napszemüvegben volt a kocsiban majd levette h megnézze h a napszemuvegtol lat engem barnanak vagy alapból az vagyok. miert kell ezt csinalni? es túlságosan feltűnően? az ilyenek allandoan nagyon megbantanak es kb 3 hete ezeken gondolkozom h érdemes lenne a jövőben vissza költözni vagy egy masik országban élni???. nagyon szeretem Magyarországot hiszen ott eltem 12 évig. nekem a legfontosabb az hogy anyukam es battyam biztonságban legyenek. Kerlek valaki nyugtasson meg :( írjatok tanácsokat h mivel nyugtathatom meg magam? lehet h csak terhelés magam? előre is koszonom!!

2016. szept. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ne gyertek ide. Mármint, a ti érdeketekben ne gyertek.

Lassan én is megyek, pedig nekem fehér a bőröm és magyar vagyok.

2016. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Kamu.
2016. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az elso valaszt koszonom szepen!! a masodikat nem nagyon ertem h mire celzol. elmondanad reszletesebben legyszives?
2016. szept. 19. 08:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez hol volt???

Mert erre fele nem sok ilyennel találkoztam.

Mármint skinhead emberekkel. (rasszisták mindenhol vannak csak valahol kevesebb, tán svédeknél van a legkevesebb)

A mostani helyzetben pedig nem az olyanoktól aggodunk mint ti hanem a terroristáktól.(Bocsi ha sértésnek veszed, nem annak szántam)

2016. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Budapesten
2016. szept. 19. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Csak a szüleidet okolhatod. Főleg a fehéret.
2016. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
es miert az apukamat okoljam ezert?
2016. szept. 20. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Angliában még a lengyeleket is megtámadják, de M.o.-n is bárkivel előfordulhat atrocitás, csapatban üvöltenek az emberre mint a sakál(fehérre, kb olyan szintű az indokuk hogy van sapka rajta vagy nincs).

Estefelé meg mégtöbb agresszív társaság van mert jönnek haza bepiálva a diszkóból.

Az ilyen esetekhez képest a megbámulás lepkefing, a mindennapok része. Külföldön is van ilyen.

De amúgy minél nagyobb egy település annál kevésbé foglalkoznak a másikkal az emberek.

2016. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!