Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy Pálya kezdő 21 éves...

NemÉrtem1995 kérdése:

Egy Pálya kezdő 21 éves fiatal fiú vagyok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem szerintetek mi a fontosabb az önmagunkba vetet hitünk vagy a vallás, isten vagy esetleg más miben kellene hinni a sikereink eléréséhez?
2016. nov. 19. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jehovatanú leszel?
2016. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csak egy barátommal azon beszélgetünk, hogy pl. a sikerhez vezető úthoz mi ad nagyobb segítséget ö vallásos én nem mondanám
2016. nov. 19. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg Jézus nem dolgozik a HR osztályon, addig jobb, ha magadban hiszel:D
2016. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismersz barkit akinek valamilyen isten fizeti az alberletet, szamlait vagy szorakozasat?

A sikerek eleresehez nem hinni hanem TENNI kell, espedig neked!

2016. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez tetszik, köszi, a válasz

Teljes mértékben igazad van nagyon jó az érvelésed

2016. nov. 19. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Írtad: "mi a fontosabb az önmagunkba vetet hitünk vagy a vallás, isten vagy esetleg más miben kellene hinni a sikereink eléréséhez".


Mind a három helyen a "hit" szó áll, de ha belegondolsz mindhárom esetben különböző jelentése van.


Azaz ha azt mondod, hiszek magamban, az nem azt jelenti, hogy istennek, vagy vallásalapítónak képzeled magad (legalábbis reméljük, hogy nem szálltál el ennyire, mert vannak emberek, akik már-már istennek képzelik magukat).


Egy egészséges hívő is "hisz" magában, azaz van önbizalma (van egója a szó jó értelmében).


Az, hogy hiszel Istenben, viszont nem jelenti azt, hogy önbizalmad is van!


Ha a kemény munkában "hiszel", az megint nem jelenti azt, hogy reméled és reménykedsz benne, hogyha keményen dolgozol, akkor több lesz az emberi létezés a puszta fizikai jelenségnél. Gondolom érted, tehát nincs spirituális üzenete ennek.


Szerintem valahol mindhárom kell egy szinten a sikerhez, mivel három különböző területről van szó. Legjobb út az aranyközépút!

2016. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam semmiien szinten alapitoknak még hívőnek sem csak volt egy elgondolkodtató beszélgetésem és mások véleménye érdekelt, mert kíváncsi vagyok.
2016. nov. 19. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül az önmagadba vetett hited a legfontosabb.
2016. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom
2016. nov. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!