Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő fiatalok, titeket...

Pályakezdő fiatalok, titeket is cikiznek a szülők a munkakereséssel?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, még itthon lakom, eddig csak időszakos munkáim voltak, anyám semmi sem bíztat, csak letöri az önbizalmam. nektek is vannak piszkálások a munka hiánya miatt?

2013. júl. 8. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem piszkálnak, mert tudják, hogy most nagyon nehéz állás kapni. Viszont ha kapok állás, de elküldenek akkor nagyon letörnek. Teljesen oda vannak.
2013. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kort is írjatok, és nagyjából végzettséget is, köszi.
2013. júl. 8. 20:50
 3/9 anonim válasza:

Pénzgy számvitel diploma 23/L

Eddig még engem sem piszkáltak vele, mert tudják mi a helyzet, ők is munkanélküliek voltak az év elején, de aztán végül sikerült elhelyezkedniük.

Ez van... várunk, nem tudunk mást csinálni

2013. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Attól függ,hogy jogosan cikiznek vagy sem. :D

18 évesen,idén érettségiztem, gyári munkába felvettek állandó munkára. Magamtól indultam el... még nem tudom, hogy sikerül e a fősuli és hogyan tovább.

Ismerek olyan 24 évest aki nem is keresi a munkát és az anyjáék nyakán él...na őt jogosan csesztetik... :)

Egyébként sose fogom megérteni a szülőket... akik nem értik meg a nehéz helyzetet. Mondjuk nálunk édesanyámnak nincs munkahelye... Nehéz az indulás. Kitartás!

2013. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, de tudják, hogy teszek érte, sajna ilyen világ van.


23 éves vagyok 3 szakmám van.

2013. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
21f vok 8 osztalyom van erettsegibol nem sikerult ket vizsgam ithon vok 1 eve munkam az nincs mar mondogatjak vmit csinalni kell
2013. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mostanában egyre gyakrabban hozza fel a témát anyum, de mindig botrányba fullad az egész beszélgetés, sokszor napokig nem beszélünk utána.

Állandóan azzal stresszel hogy "valamit már kellene keresni, és hogy már ideje....de tudd meg hogy ugysem fogsz kapni munkát, de keress, de ugysem kapsz...mégis mit akarsz, senki nem azt csinálja amit szeret...stb" Most ilyen motivációval még legyen kedve az embernek munkáról gondolkodni?!?!

Nincs még komoly elgondolásom, hogy mit akarok, de minél jobban sürgetnek, annál feszültebb leszek és döntésképtelen.

Egyetemista vagyok, angol-román nyelv és irodalom szakon, és UTÁLOM. Ősszel kezdem a harmadik és egyben utolsó évet, és tudom hogy semmi szint alatt nem akarok azzal foglalkozni amit egyeteeen tanulunk. Nem tudom mit csináljak, egyelőre várom a csodát, más ötletem nincs...

2013. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok, 21/L
2013. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ebéd elek ***** válasza:
a román-magyar szakos lánynak üzenem, h a román nyelv relatíve ritka, ezért keresett is. szóval ha összeszedsz mellé egy erős közép angolt (ah már van, akkor mégjobb), akkor jók a kilátásaid. pl helpdesk, service desk, customer service-szel foglalkozó nagyobb cégeknél
2013. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!