Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom leállítani az...

Hogy tudom leállítani az agyam, hogy ne gyártson újabb és újabb ötleteket?

Figyelt kérdés
Ez így elég bizarrul hangzik, de az a bajom, hogy amióta hobbiból elkezdtem írni, folyamatosan jönnek az új ötletek. Van, hogy már aludni sem tudok, mert felkelek arra, hogy ezt meg azt le kell írnom, különben elfelejtem. Ráadásul napközben, a szabadidőmet is folyton írással töltöm ki, ami nem is lenne baj, mert élvezem, csak így sokszor valami fontosabbat elfelejtek megcsinálni, vagy nem jut rá időm. Meg amikor kapok egy rossz visszajelzést az írásaimra, és elmegy a kedvem, az agyam akkor is folyamatosan dolgozik, hiába nem akarok írni, úgy érzem, muszáj. Mit csináljak?

2016. nov. 19. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor éppen eszedbe jut valami, de nincs időd, egyszerűen jegyzeteld le pár szóban, hogy ne felejtsd el. Később pedig, amikor tudsz rá időt szakítani, írj le mindent. Szerintem erre nincs különösebb megoldás, és nem is baj, ha valamivel ilyen szinten megszállott vagy. Ezáltal fejlődsz.
2016. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NemÉrtem1995 válasza:
Kezdj el matekfeladatokat megoldani vagy valami ilyesmivel kösd le a teljes agykapacitásodat a szinteden és mikor elfáradtál jó éjt
2016. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Add el a neten az ötleteidet.
2016. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mivel jár ez, arra kérdeznél, hogyan erősíthetnéd ezt..., nem hogyan állíthatod le. :)

Sok sikert.

2016. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm :) Hát, nekem sok szenvedéssel jár, főleg mivel nem tartom magam kiemelkedő írónak :D
2016. nov. 19. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Alvás előtt én is 10000 számot tudnék írni. Legjobb ezeket leírni. Ne próbáld ezt leállítani csak gyerünk előre!
2016. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartsunk ötletbörzét
2016. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!