Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan mintha nem lennének...

Olyan mintha nem lennének érzéseim. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy eddig nem igazán éreztem magam boldognak huzamosabb időn keresztül leszámítva 1-2 alkalmat, viszont gyakran volt rossz kedvem és hasnoló. Most már nem zavarnak azok a dolgok, amik régen, ezért nem mondom, hogy lehangolt vagyok, de boldog sem, szóval most akkor nem vagyok semmilyen (?).


Olyan mintha nem lennének bennem érzések, valahogy működik napközben, de nem tudom ezt jobban megfogalmazni.


Volt már valaki így? Elmúlt egy idő után?


26/N


2016. nov. 19. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam így, még fiatalon, amikot kitaláltam, hogy kiélem a szexuális vágyaimat. Ki is éltem, állandóan ismerkedtem , és semmi más nem érdekelt, csak a szex. Egy év alatt teljesen kiégtem, és semmi érzelmem nem volt, csak vágyak. És hányingerem volt magamtól, de akkor se jött semmilyen érzés.


Aztán akartam érzéseket, vágytam érezni, olvastam könyveket, nem dugtam senkivel. Rámtalált valaki aki belém esett, és ettől án is felengedtem. Annyit megértettem ebből az egészből, hogy még a boldogtalanság is jobb, mint érzelmek nélkül élni.

2016. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy huzamosabb ideig kéne boldognak lennünk.Mármint biztosan vannak boldogabb időszakok az életünkben,meg kevésbé azok,ahogy mondtad ilyen semleges időszakok,de ha hosszabb ideig vannak ilyen semilyen időszakok,akkor csajszi bizony változtani kell,mert valami nem jó.Más nemtudja helyetted élvezni az életed.Nem várhatsz ölbe tett kézzel a boldogságra,nemde?
2016. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is, érzéketlenné váltam dolgokra. A jelenlegi helyzetem miatt van így, amin ha nem változtatok, akkor így is marad.


Szóval változtatni kell valamit az életeden.

2016. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én velem is ez van.

Nem igazán érzek semmit, de én nekem nincs rossz kedvem se. Csak olyan semmilyen, üres. Dühös, frusztrált tudok lenni, és ha olyan filmet nézek akkor úgy érzem vannak nagyon halvány érzéseim.

Nem múlik el, már jó ideje ilyen vagyok.

2016. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!