Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem? Volt már...

Mi lehet velem? Volt már valakinek hasonló helyzetben az élete?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Már két hónapja, hogy szakítottunk a barátnőmmel és azóta megváltoztam. Valamiért lelkileg nem is viselt meg, de mégis más vagyok azóta. Előtte sokkal komolyabb voltam, jó néha, akkor is hülyültem, de jobban megtudtam őrizni a komolyságom, de azóta alig tudom, komolyan venni a dolgokat. Az iskolában rengeteget hülyülök az osztálytársaimmal, de mikor este itthon vagyok van, hogy magamba nézek és megfogadom, hogy most már befejezem és újra megkomolyodok és igyekszem egyenesbe hozni az életemet, mert most úgy érzem minden kicsúszik a kezem alól, de valahogy mégis vonz az, hogy le*arjak mindent, de nem tudom, hogy miért, úgy érzem mintha visszafejlődtem volna. Több tantárgyból is bukásra állok és félek, ha így folytatom, nagyon súlyos következményei lesznek ezeknek. Nem siránkozásból írtam ezt ki, mert nem is szeretek csak arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben.

#élet #kicsapongás. változás
2016. okt. 29. 08:25
 1/4 anonim válasza:
Igen. Én is 17 éves vagyok, csak lány. Pár hete szakítottunk a barátommal és én is úgy érzem mintha azóta "elzüllöttem" volna.
2016. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez így elég nagy káosz. eleve mit értesz a komoly szó alatt?

sztem a megkomolyodás és az h jó jegyeid vannak, nem feltétlen állnak összefüggésben. komolytalanul is lehet vki kiváló tanuló ...

Inkább az az érdekes h mi csúszik ki a kezedből konkrétan és miért?

2016. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján megviselt a szakítás, csak nálad ilyen formában jön ki. Erősnek próbálsz mutatkozni azzal, hogy jókedvű, laza vagy...

Belül kéne ezt rendbe tenni és akkor újra egyenesbe jössz.

2016. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kutya is jódolgában vész meg. Ilyen az egész világ. Nincsenek valódi emberi értékek.
2016. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!