Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted defektes lennék?

Szerinted defektes lennék?

Figyelt kérdés

Most használom először az oldalt.Azért döntöttem így,mert anonim és ha olyan embereket faggatnék ki,akik ismernek félek,hogy elfogultak lennének velem szemben.Csak objektív véleményeket szeretnék.


Egyszerűen nagyon kevés ember fog meg,aki meg igen arról később kiderül,hogy házas vagy az utolsó pillanatban meghátrál.Régebben ilyen gondjaim nem voltak.Félek valahol ettől az egésztől... 1 éve szakítottam a volt barátommal,azóta nem volt párkapcsolatom.Anyám szerint nem normális ha valakinek huszon x évesen nincsen senkije sem.Erről ma beszélgettem vele.(szerintem meg az nem normális,hogyha valaki kapcsolatból kapcsolatba fut,és a muszáj miatt megelégszik bárkivel,ha nincs ló jó a szamár is efektus.)Egyszerűen kijelentette,hogy defektes vagyok.Nem mintha szentírás lenne a véleménye,de valahogyan szöget ütött a fejembe.Miért kötelező az,hogy mindenképpen legyen melletted "valaki"?

Kétszer voltam eljegyezve,én szakítottam mind két kapcsolatomban,mert rájöttem,hogy egyik sem az igazi.Az előzőt kihevertem mára,de időm és KEDVEM sincs randizgatni.Udvarlóm bőven akad,de egyszerűen komolyan nem érdekel a téma(,csak most,hogy édesanyám felhívta erre a figyelmem).

Viszont van az a mondás,hogy akinek nincs sikere a szerelemben,az szerencsés az életben. Ez rám teljesen igaz.Van egy stabil fix munkám,azt csinálom,amiben jó vagyok és szeretem (emellett tanulok is). Mások szerint okos vagyok,szorgalmas,szép és művelt.(Tehát felületesen nincsen defekt) de akkor meg mi lehet a gond velem?

Köszi,hogy elolvastad!


2016. nov. 20. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy defektes és nem kell mindig járni valakivel, főleg nem unalomból, de arra azért figyelj oda, hogy ne ess át a ló túloldalára és ne legyél túlságosan válogatós, lehet, hogy olyan ember is értékes, sőt jobb,mint az eddigiek, akiről elsőre nem gondolnád, szerintem egy randi lehetőségét megadhatod neki, aztán majd kiderül mi lesz.
2016. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)

Hát igazából eddig háromszor voltam halálosan szerelmes,de pechemre egyik sem jött össze...Ez nagyon fáj még mindig mélyen.

Lehet kezdek átesni a ló túloldalára. Mivel a családom ezt már elvárná,annál inkább kezd utálatossá válni ez az egész téma...

2016. nov. 20. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
anyádnak nincs igaza.
2016. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!