Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi kapcsolati hulladék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi kapcsolati hulladék vagyok. Defektes lennék?

Figyelt kérdés

Mi romlott el bennem? Nem nagyképűségből de 2-3 éve akármelyik pasit megkaphattam volna és akartak is engem. De most...Defektes vagyok.

1,5 éve nincs senkim de úgy igazi rendes kapcsolatom 2,5 éve.

Oké híztam 20 kilót, de az ennyit számítana? Az arcom ugyanolyan maradt csak a kilók..

Nem tudom...azt sem hogy eltudnám-e magam már képzelni bárkivel is, viszont mégis hiányzik valaki.

(nem is értem ezt..)

2 éve tele voltam önbizalommal és most meg.. egy nagy görcs vagyok.

2 éve még simán kiálltam emberek elé énekelni de most megszólalni sem merek körülbelül mert elkezd remegni az arcom és a hangom. Félek ismerkedni mert tudom hogy elutasítás lesz a vége.

Régen ilyen nem volt. Lazán odamentem akárkihez...Mégis mi a franc történt?

Visszatudom hozni a régi énem? Lehetséges ez?

A pasiknak ennyire számítana a jó alak? Arcomat szeretem..szerintem azzal nincs gond. Legalábbis úgy érzem.

Jó nagy defekt vagyok...

21/L


2016. nov. 18. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a sportolast. 20 kilo az mar tetemes sulynovekedes.
2016. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hmm..

57kgról ment fel egyébként.

2016. nov. 18. 16:31
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg eddig csak a jó testedet tudtad nyújtani, a személyiségeddel nem sziporkáztál annyira, így most, hogy már a külső sincs meg, egyáltalán nem vagy kapós.
2016. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem ismersz szóval ezt a választ kb figyelembe sem veszem :)
2016. nov. 18. 16:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ehhez mekkora magasság párosul.
2016. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de ha 30kiló plusz súllyal én mindig tudtam találni pasit magamnak, mert jó a személyiségem, akkor nálad ezzel hibádzhat valami :)
2016. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
165 cm
2016. nov. 18. 16:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért manapság nem lehet könnyű plusz 30 kilóval párt találni.

Még nélküle is nehéz véleményem szerint.

És a pasiknak átlagban(!) jobban számít a külső, úgyhogy méginkább nehéz versenyezned.

Sajnos szerintem is fogyjál le aztán jobb esélyekkel indulsz majd. Vagy olyanok közt keresgélj, akiknek direkt ez a zsánerük vagy maguk is túlsúlyosak.

2016. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Áhh én meg vékony,lapos vagyok és én se kellek a kutyának se.
2016. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"nem ismersz szóval ezt a választ kb figyelembe sem veszem :)"


Így van, nem ismerünk. Tehát akkor mégis mi alapján kéne megmondanunk, hogy mi a baj veled?!


Dagadt vagy és hülye, ez a diagnózis.

2016. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!