Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire, , defektes, , lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire, , defektes, , lennék? Bővebben lent .

Figyelt kérdés
24f főiskolás vagyok eddig egyszer voltam szerelmes egy lányba , de részéről a dolog nem volt kölcsönös. 1 évig teljesen magam alatt voltam már szinte majdnem hülyeséget is csináltam magammal. Szerencsére a barátok segítettek, majd beléptem a seregbe. Nemrég szereltem le elég jó kiállású magabiztos férfi lettem. De a lányok terén továbbra is ,,béna kacsa,, módjára viselkedem. Elhatároztam magam, hogy ennek véget vetek ! Sok lánnyal összejöttem ebben a hónapban, de szinte csak egy éjszakás kalandjaim voltak . Sajnos csak a party plázacicák buknak rám , pedig egy kedves szeretni való lány minden vágyam. Rájöttem ez így nem mehet tovább, mert hiába kapom meg őt egy éjszakára ettől még a lelkem teljesen üres marad. Lányok ilyen múlt után lenne esélyem vagy elég reménytelen a helyzet , hogy találjak egy rendes lányt aki járna velem ?
2011. szept. 28. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Egyrészt változtass az öltözködéseden. Járj olyan ruhában, mint a számodra ideális csajokkal járó pasik. Másrészt keress olyan helyet, ahol ilyen lányok vannak. Pl. járj el bálokba a diszkó helyett. Nekem bejött! :-)
2011. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Húzd vissza az egyenruhát.

2. Add meg a címed.

3. Várj 10 percet, jövök a bőröndjeimmel. :)


Viccet félretéve (van párom, tehát ez nem opció) remek srác lehetsz, és ne aggódj, még rengeteg időd van társra találni. És jól mondják. Tegyél le a buliban való ismerkedésről, nem fog menni. Járj nyitott szemmel, vedd észre a környezetedben a kevésbé dekoratív, jól tálalt divatnők helyett a visszahúzódóbb, ámde bájos lánykákat is! :)

2011. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmmm, pedig szerintem a nők szeretik a katona fickókat. (én legalábbis biztos, de már nekem is van uram).


Lényeg, hogy ne diszkókban ismerkedj, ott sosem fogsz normális lánykát találni. Menj kisebb sörözőkbe, borozókba, csendesebb helyekre és próbálkozz ott! :)


Sok sikert, kiskatona! :)

2011. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam lenne esélyed, ilyen múlttal is.. (bár ebben semmi durva nincs :))

Az már más kérdés, hogy valószínűleg túl fiatalnak gondolsz :D

17/L

2011. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat ! Lehet túl gyorsan egy picit talán görcsösen is akartam lányt találni , de megfogadom a tanácsaitokat ismerkedni bulin kívül fogok :) ! Mint mondtátok nyitottabb szemmel is fogok járni . Az egyenruha visszahúzásával nem lesz gond mert főiskola után még visszatérek az állományba terveim szerint már akkor magasabb beosztásban :)
2011. szept. 28. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, megértem, kicsit siettetnéd a dogot, hiszen normális, hogy vágysz egy csinos, kedves lányra. De az lesz az igazi, akit nem ilyen "kierőszakoltan" találsz meg buliban vagy társkeresőben, hanem aki egyszercsak betoppan az életedbe, te meg az övébe. :)


Semmi baj sincs veled, lesz neked csodás barátnőd, csak légy türelemmel. :)

2011. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Palm köszönöm a bíztatást ! :) 14:34-es örülök neki ! Küldtem privátot ha nem baj :)
2011. szept. 28. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, írtam neked egy privát üzenetet, remélem elolvasod:)
2011. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Helló! Elolvastam és válaszoltam is :)
2011. szept. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!