Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor utazok (villanyos,...

Amikor utazok (villanyos, busz stb) valamiert ugy erzem, hogy az embereknek (akiket persze nem ismerek, meg latasra sem) megvan a negativ velemenye rolam, es emiatt az obbizalmam leesik. Miert?

Figyelt kérdés

Es mar nem csak utazaskor jott elo,hanem pl sorbanallasnal stb


16/f..


2016. nov. 21. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szard le az embereket, ennyi az egész. ;)
2016. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán tömegfóbiád van. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak rólad, mert valószínűleg semmit. Ne aggódj emiatt. :)


De ezzel a villanyossal megmosolyogtattál, köszönöm! :)

2016. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom #1 tanácsához. Ne azzal foglalkozz, hogy te meg a többiek, hanem a saját elvégzendő feladataiddal. A külső ingerekbe meg ne próbálj belemagyarázni semmit. Hidd el, nem vagy te olyan különleges, hogy veled foglalkozzanak.
2016. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De ebbe az a furcsa,hogy ez altalaban akkor fordul elo mikor allok.Mikor ullok mindenkit lesz*rok,olyan mintha nyugodt lennek (?)

De ha egy spannomal dumalok ha allok ha ullok,akkor minden kiraly :D es amikor akkor neznek mikor dumalok valakivel,akkor ismet megno az onbizalmam.

2016. nov. 21. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter látott már?
2016. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van az úgy,hogy az embernek negatív a kisugárzása...akkor van,hogy mellé sem ülnek a villanyoson :)

Szerintem is tegyél a többi emberre,mármint útközben ne a véleményükkel foglalkozz,hanem valami mással. Olvass,pötyöréssz a telódon vagy nézz ki az ablakon (én ezt szoktam).

2016. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5: Nem nagyon,mivel ez mostanban fordult elo.De beszeltem anyaval es elvileg szerdan megyek...


7: Egyaltalan nincs bajom azzal ha leulnek mellem:D csak akkor ha allok,de koszi neked is a kommentet :)

2016. nov. 21. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez pszichés probléma. Én is nagyon utálom, mikor nincs hely a buszon, mindenki lökdös, meg nem fér el tőled, esetleg beszólogat. Ha nincs tömeg, akkor meg azért lehet kicsit kellemetlen, mert egyedül te állsz és jobban szembe tűnsz. Ha ülsz, nyilván nem vagy kitéve ilyen "veszélyeknek", szépen belesimulsz a tömegbe, nem bámul meg senki.

Ugyanez sorban állásnál is, a többség siet és nyomul az előtte álló nyakára, vagy feltűnően sóhajtozik mögötted. Szintén nem kellemes, gondolhatod azt, hogy biztos veled van baja.

2016. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!