Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettem egy érdekességet,...

Észrevettem egy érdekességet, visszataszító lennék, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amikor buszon, villamoson, akármin utazok, leülök, és velem szemben vagy mellettem van még hely, akkor általában úgy telik meg az adott jármű, hogy a velem szembeni vagy melletti helyekre ülnek le szinte legutoljára, vagy egy kicsit olyan, mintha valami visszataszító aurám lenne, hogy a közelembe már csak akkor ülnek, ha már más mellett sincs szabad hely. Persze nem csöves vagyok meg ilyenek :D Illetve azért rendesen férfi módra ülök, de nem foglalok el 4 széket egyszerre természetesen meg ilyenek. Lehetséges, hogy valahogy visszataszító lennék, vagy csak képzelődöm? :D

2016. jún. 11. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
csak kepzelodsz.
2016. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Taszító energiát sugárzol lehet.

Kétlem, kinézet miatt.

2016. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, mellém is csak a koszos, retkes cigányok meg a lumpen emberek ülnek csak le. de azok mindig :(
2016. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Nekem mindig táskákkal kell elbarikádoznom magam, hogy valami kéregető cigány ne üljön oda:D
2016. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában nem szeretnek idegenekkel szemben ülni. Melléjük még csak-csak, ha nincs más, de a közvetlen szembeülést kerülik. Ezt én is megfigyeltem az elmúlt 10 évben, elég sokat ülök tömegközlekedésen, mind távolságin, mind helyin. Szembe max. távolságin az öreg nénik ülnek le önként velem szembe, ők is csak azért mert beszélgetőpartnert szeretnének vagy csak bámulni akarnak. Pedig hidd el, én sem vagyok sem koszos, sem ronda.
2016. jún. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!