Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy mostanába...

Mért van az hogy mostanába már mindenki ilyen r*bisen öltözik?

Figyelt kérdés
de már konkrétan a 12 évesek is. és ezek mért olyan nagyképűek és mért nézik le azokat akik normálisan öltöznek? konkrétan nem is lenne nekem bajom velük de megyek az utcán és úgy néznek rám mintha nem is ember lennék.
2016. nov. 22. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ezen én is elgondolkodtam... Azért mert most ez a trendi. Minél k*rvásabb valami annál jobb. Szar db lesz az összes ilyen aki ebben a hamis facebookos világban nől fel....tisztelet a kivételnek.
2016. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem öltözködik mindenki úgy. Sokféle korú, rendű és rangú ember van az utcán, és nem öltözködnek egyformán.
2016. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

ha megnézed a fiatal lányokat, >90%-uk tapadós (farmer)gatya és tapadós felső kombóban jár. Most, hogy hideg van, csizmát húznak, nyáron meg converse-szerű tornacipőt.


Ez az egyenruha, semmi fantázia, csak majmolás, szinte mindegyik ugyanolyan stílusban öltözködik.


Tisztelet a nagyon kevés kivételnek, akik mernek egyéniségek lenni és pl egy szoknyát vagy nem tapadós nacit felhúzni. De ilyet mutatóban is alig látni...

2016. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%
esetleg mert abban érzik jól magukat. pl. én is csak feltűrt szűk nadrágot vagyok hajlandó felvenni, pedig tényleg nem egy utolsó proli vagyok. ezek stílusok amiket követnek. attól az még nem majmolás. az meg, hogy mi egyedi manapság arról n nyissunk vitát, mert ez a fogalom szinte alig létezik mivel annyiféleképpen lehet egy-két dolgot megítélni, hog nincs jelentősége.
2016. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de nálunk nem látok ilyen embereket. Mármint akik olyan kihívóan öltözködnének. Max a tapadós fari, de ha valakinek az tetszik, hordja. Nekem eleve kényelmetlen lenne hordani, mert 7-8 órákat ülök suliba és szerintem nem kicsit nyomná a hasam.:D

+Feljárok Budapestre is, ami szerintem nem kis város, de ott sem látok ilyeneket. :o Vagy csak azért, mert már hideg van? :D Bár nyáron se láttam, hogy minibe meg tűsarkúba feszítene a fél város. Olyan igazából, mint itt "vidéken".

2016. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Majd kinősz ebből a "minden csaj egyforma ribi, bezzeg én normális vagyok" témából. Ahogy neked megvan a szabadságod úgy öltözni, ahogy akarsz, a többi lánynak is megvan. Akadj le róluk, törődj a saját dolgaiddal, aggódj a saját cuccaid miatt.
2016. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem öltözik mindenki úgy, de nem tudom, milyen a te környezeted, amiből kiindulsz, de az is lehet, hogy csak azt veszed észre, amit észre akarsz venni, és nem látod a többit.

Mellesleg a sok egyforma ruha meg azért lehet, mert nagyjából ugyanott vásárolnak.

Egyébként én kifejezetten örültem neki, mikor beharangozták, hogy visszajön a trapéz a divatba, mert a csőgatyák nem jönnek fel a vádlimon és már elegem volt, hogy a nadrágaim kopnak, én meg képtelen vagyok egy újat venni, mert nem volt olyan fazon, ami jó volna rám. Mostanáig. :-)

2016. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki.
2016. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!