Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor egy 13-14-15 éves...

Mikor egy 13-14-15 éves kioktat az életből, úgy hogy te jóval idősebb vagy, hogyan viseled? Mit reagálsz rá?

Figyelt kérdés
Most arról jutott eszembe hogy itt is vannak ilyen tinik akik olyan kérdések alá írnak amihez közük sem volt még, sem a helyzethez sem ahhoz amiről szó van. Legutóbb láttam egy 13 évest aki a felnőtt párkapcsolatok kategóriába osztotta az észt egy 27 éves nőnek.
2016. nov. 22. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

És ha fiatalabb, akkor nem lehet igaza?

Én ugyanúgy reagálok ha egy 13 éves ír, mintha egy 31 éves írna: ha hülyeséget ír, akkor kiröhögöm, esetleg leírom, hogy miben téged, ha normális tanácsot ad, akkor meg örülök neki, esetleg megfogadom.

2016. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Engem idegesít.
2016. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1: Mikor az életből 0 tapasztalattal rendelkező egyén ossza az észt az nem zavar?


#2: Detto.

2016. nov. 22. 20:02
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
1-es: Ha hülyeséget ír, akkor de, zavar. De ugyanúgy láttam már olyat, hogy huszonévesek írtak hülyeséget, engem ez is ugyanannyira zavar, se jobban, se kevésbé.
2016. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Mi van, lepontoztok (1. válasz), mert leírom, hogy én a válasz alapján ítélem meg a válaszolót, nem a kora alapján? :D
2016. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Itt az a gond, hogy a pistikék 98%-ban hülyeséget írnak, főleg felnőtt párkapcsolat témában.

A költözz el/szakíts kombó is az ő szókincsük alapja.

2016. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
A "költözz el"-t én gyakran látom felnőttektől is.
2016. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Summa summarum, engem a válasz tartalma miatt idegesít/nem idegesít egy válasz, nem pedig a válaszadó kora miatt.
2016. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nézd, a kamaszkorra jellemző, hogy áltaálban től sokat képzel magáról a kamasz, de végül is egymást tanítjuk mi gyerekek és felnőttek, sokszor öntudatalnul.


Nem is feltétlen az által lehet tanulni eg gyerektől, amit mond, hanem a többi vonatkozásból: ahogy mondja, vagy pl abból, hogy miért téved, pl. vonatkoztatva, viszonyítva is lehet okulni, tanulni (ilyen pl az antireklám is) : az ártalmasból, a tévesből kikövetkeztethető, hogy mi a helyes, jó, megfelelő.


Olykor szó szerint is beletalál egy kamasz az igazságba, a realitásba.


Azonban a kamaszok gyakran lekezelő stílusúak. Ezért helyzettől, személytől függ, mit teszek. Lehet h fél füllel végig hallgatom, ha következtetni tudok abból valami hasznosra, de úgy teszek, mintha nem érdekelne, teljesen jogosan, amennyiben alap nélkül lekezelő a stílusa. De van, hogy kapásból lelépek, vagy máshova figyelek onnantól.

2016. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenkor elkezdem adni alá a lovat,aztán amikor már totálisan belemerül,teljes átéléssel mondja-mondja,akkor nem bírom tovább és elnevetem magam.
2016. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!