Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltatok volna az...

Ti mit gondoltatok volna az orvosok helyébe?

Figyelt kérdés

Multkor nem hagytam, hogy megviszgáljanak, mert kicsit szégyenlős voltam, és sokan is voltak. Kellemetlen volt, így kijelentettem, hogy nem.

Voltak, akik nem voltak toleránsak. Te mit gondoltál volna? Megértő képpen viselkednél ilyen helyzetben orvosként?

(fehérnemű maradhatott volna persze)


2016. nov. 22. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fehérnemű maradt volna, akkor nem értem, hogy mi lett volna a baj. Persze, az emberek többsége zavarban van. Én is húsz év alatt vagyok, és egy pasihoz mentem mellkas röntgenre, melltartó szigorúan le. Kicsit zavart volna, de a te egészséged.
2016. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos vizsgálat közben mikor ugye ki be járkál a nővér az ajtót nem csukja be , beteg a vizsgáló ágyon (nőgyógyászat)várakozó páciensek és férfi kísérők néznek befelé ,hát nem csoda ha szégyenlős a beteg. Tolerancia az nulla, de ők elvárják.
2016. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen orvosi vizsgálatot jogod van visszautasítani, nekik meg el kellene gondolkodniuk azon, hogy emberhez méltó körülményeket biztosítsanak.
2016. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát eleve nem értem, hogy mit kerestek benn 10en, amikor kb egy egy orvost is alig igénylő dologról volt szó.

És nem is annyira az zavart, hogy hú de szégyenlős vagyok fehérneműbe, hanem inkább a folyamat, ahogy mint valami kávészünetben épp ráérő kollégák is végig nézik ahogy vetkőzöm.

Mert kétlem, hogy nem lehetett volna megoldani, hogy akkor kimennek, legalább addig és marad az orvos meg az aszisztense csak.

Az se érdekel ha tanulók. Nem igaz, hogy nincs jogom azt mondani egy ilyen kis semmiségnél, hogy nem szeretnék ennyi embert még magam köré.

És persze igazad van első, inkább itt azzal volt bajom, hogy körülvettek ennyien.

2016. nov. 22. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Te tudod. Te tested.

De azt azért nem szabad elfelejtened, hogy nekik ez a munkájuk. Ez nem a meztelenkedésről szól. Ő elsősorban gyógyít. Abban igazad van persze hogy lehettek volna diszkrétebbek is. Viszont sajna ilyen a magyar eü.

Én pasi vagyok. Voltam pár cikibb vizsgálaton már, de még sose utasítottam vissza.

2016. nov. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az orvosok úgy tanulnak ha végignézik a vizsgálatokat.


Neked viszont jogod van azt mondani, hogy az orvoson -és esetleg a feltétlenül fontos segitőjén- kivül ne maradjon más bent.


Ettől még az orvos meg kell, hogy vizsgáljon, sőt mivel ő tudja ki az akinek feltétlenül maradnia kell és ki az akinek nem neki kell kiküldenie a többieket.


Morogni meg lehet, csak nincs igaza az illetőnek.


Eü-ben dolgozom (nem orvosként). Nálunk takarva van mindenki amig meztelen. Dupla ajtó van és azt hozol be akit akarsz (legtöbb helyen nem jöhet hozzátartozó, nemhogy akár többen is) és ha úgy akarod akkor csak az orvos van jelen -kivéve, ha feltétlenül kell asszisztencia.

2016. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Helyében
2017. ápr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi.:)
2017. ápr. 18. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!