Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti voltatok már úgy hogy...

Ti voltatok már úgy hogy nyilvános helyen gondoltatok vmi jó viccre és rátok jött a röhögés?

Figyelt kérdés

A minap voltam egy áruházban egyedül vásárolgattam. Nemrég hallgattam meg a Toldi átírt verzióját. Tudom régi de még nem hallottam, de nagyon jó. Van benne az a rész "mérges lapostetvek csípik ahol érik, kormos seggepartján vecsernyéznek délig"

Mikor álltam a pénztárnál eszembe jutott. Próbáltam visszafogni a röhögést, annál nehezebben ment. Próbálom elterelni a figyelmem, olvasgatom a kasszánál a dolgokat, banános szelet, orbit rágó, vecsernyéznek délig akkor eszembe jutott és hangosan felröhögtem. Sejtettem mit gondolnak rólam, de akkor már röhögőgörcs jött rám, nem tudtam abbahagyni. Most kezdjek el magyarázkodni a körülöttem lévőknek h nem vagyok bolond csak eszembejutott egy hülyeség. Ti voltatok már így? Hogy sikerült kijönni jól a helyzetből?



2016. nov. 6. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez jut néha eszembe abból.

1,csak 1 legény van talpon,toldi....bár hatalmas fa-szát talicskán kell tolni.

legénytoll sem fedi hatalmas nagy lőcsét,egyensúlyoz rajta 3 mázsa rőzsét.


:D

2016. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hogy sétáltam hazafele, eszembe jutott valami vicces és folyamatosan mosolyogtam, a szembejövők meg csak néztek. Nincs okom magyarázkodni senkinek, akármikor röhöghetek akárhol.
2016. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez szinte mindennapos, főleg amikor mániáim vannak xDDD

sztem tök jópofa, de csak akkor ha véletlenül jön

2016. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ezen jót nevettem :D

Velem is van ilyen gyakran, általában a buszon. Nem foglalkozom azzal, mit mondanak mások, én sem szoktam másokat hülyének nézni, rögtön leesik, hogy mi a helyzet, és fel sem merül bennem, hogy bolondnak gondoljam őket. Ha látok valakit nevetgélni, mindig én is elmosolyodom. :)

21/L

2016. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van fülhallgató a füledben, akkor egyszerű: csak mondd, hogy épp a Rádiókabaré megy. Bár az sem kevésbé kínos, néztek már rám is furán, mikor épp egy jó poén ment, én meg elkezdtem röhögni. Sorbanállás közben egy bolti kasszánál. Két dolog tehető ilyenkor: felvállalod, vagy megpróbálod elmismásolni, mint egy fingást.
2016. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=YdQnuqFlD7U


Kicsit lassan kezdődik, kb. 1:40-től jön a lényeg.

2016. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
melóhelyen, miközben a főnök összehívta az egész bandát, hogy a sárga földig lecsesszen minket... na pont akkor nekem is egy vers átírt változata motoszkált a fejemben, szerencsére el tudtam bújni egy növény mögé, hogy vigyorogjak, mert ebből balhé lett volna.
2016. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!